Sobota, 26 listopada 2022. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Zderzenie dwóch aut na trasie Pisz- Orzysz

2015-09-08 08:48:30 (ost. akt: 2015-09-08 08:53:46)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na trasie Pisz- Orzysz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Ford Galaxy podczas wyprzedzania nie zauważył jadącego z przeciwka volkswagena. Doszło do zderzenia obu aut. Obrażeń doznała kierująca golfem oraz pasażer tego pojazdu. Policjanci zatrzymali 20 –letniemu kierowcy forda prawo jazdy, które posiadał zaledwie od miesiąca.

W poniedziałek przed godz. 8.00 doszło do wypadku drogowego na trasie Pisz- Orzysz, w okolicach miejscowości Kociołek Szlachecki, gdzie zderzyły się dwa samochody. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem marki Ford Galaxy, jadąc od strony Pisza, podjął manewr wyprzedzania. Najwyraźniej nie zauważył jadącego od strony Orzysza samochodu marki Volkswagen Golf. 20-letni kierowca forda widząc samochód jadący z przeciwka podjął próbę uniknięcia zderzenia, jednak nieskutecznie. Doszło do zderzenia obu aut. W wypadku ucierpiała mieszkanka Pisza kierująca golfem oraz jej mąż. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali kierującemu fordem prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. 20-letni mieszkaniec Siedlec zdobył prawo jazdy w lipcu tego roku.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku drogowego.

KPP w Piszu


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB