Poniedziałek, 24 stycznia 2022. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Rusza Letnie Kino Plenerowe!

2015-08-04 09:11:06 (ost. akt: 2015-08-04 09:16:45)

Kino pod gwiazdami to kolejny pomysł na ciekawe spędzenie wakacyjnych wieczorów, ale też doskonała okazja do integracji lokalnego społeczeństwa. 6 sierpnia w Orzyszu rusza Letnie Kino Plenerowe!

Przez ostatnie tygodnie internauci mieli możliwość wzięcia udziału w ankiecie, w której spośród dziesięciu filmów musieli wybrać swój ulubiony. Głosowanie trwało do 3 sierpnia. Najwięcej, bo aż 41 głosów zebrał film „Uprowadzona 2” w reżyserii Oliwiera Megatona. Tuż za nim znalazły się „Trzy królestwa” Johna Woo (23 głosy) oraz „Iluzja” Louisa Leterriera (22 głosy).

Seanse pod chmurką rozpoczną się „Iluzją”, która zostanie wyświetlona 6 sierpnia w Okartowie na polu biwakowym „Pod Sosnami”. Film, który swą premierę miał w 2013 roku, opowiada o grupie iluzjonistów. Stają się oni głównym celem służb ścigania, gdy podczas jednego ze swych seansów dokonują napadu na bank. W schwytaniu grupy agentom FBI pomaga doświadczony magik, który demaskuje poczynania „kolegów po fachu”. Uważajcie, abyście i Wy nie zostali wkręceni!

Kolejna odsłona Letniego Kina Plenerowego będzie miała miejsce 7 sierpnia na plaży „U Faryja” w Nowych Gutach. Tam też publiczność obejrzy „Trzy królestwa”. Wyprodukowany w Chinach dramat historyczny opowiada o schyłku dynastii Han i związanym z nim rozpadzie kraju na tytułowe trzy królestwa. Możemy spodziewać się krwawych starć, wojennych narad i dramatycznych epizodów. Skusicie się na inną produkcję reżysera „Mission: Impossible 2”?

Na kino w plenerze mogą przygotować się także mieszkańcy Orzysza. 9 sierpnia w Ogródku Jordanowskim wyświetlony zostanie film „Uprowadzona 2”. Główny bohater, agent Bryan Mills, po uratowaniu córki („Uprowadzona”) wybiera się wraz z rodziną na wakacje do Stambułu. Ojciec jednego z gangsterów, który zginął z rąk Millsa, postanawia jednak zemścić się na agencie. Nie wystarczy mu śmierć wroga – chce uprowadzić Millsa i jego rodzinę. Lubicie takie kino akcji?

Wszystkie seanse rozpoczną się o godzinie 21.00. Już dziś serdecznie zapraszamy!

J.P.

http://niesamowitewakacje.pl/wp-content/uploads/2015/08/150803143800.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Czarna #1788900 | 31.61.*.* 5 sie 2015 11:46

    pięknie ! Dużo wrażeń w Orzyszu i okolicy -dzieje sie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz