Wtorek, 18 stycznia 2022. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wystartuj w Orzyskim Biegu Ulicznym

2015-06-08 10:30:00 (ost. akt: 2015-06-08 09:26:49)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

W piątek 12 czerwca po raz 22. ulicami Orzysza prowadzić będzie trasa Orzyskiego Biegu Ulicznego. Rywalizacji biegaczy tradycyjnie już towarzyszyć będzie hasło „Żyj bez nałogów”.

Formuła biegu od lat jest praktycznie niezmienna. Najmłodsi uczestnicy ścigać się będą na płycie Stadionu Miejskiego. W starszych kategoriach rywalizacja przebiegać będzie od Dworca PKP, przez ulicę Wojska Polskiego gdzie wystartują uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych, ulicami Ełcką i Leśną na stadion. Początek głównego biegu - najdłuższą z tras, rozpocznie się o godz. 10. Pół godziny wcześniej swoje starty rozpoczną najmłodsi sportowcy.

Aby stanąć na starcie wystarczy zgłosić swój udział w biurze MOSiR lub u opiekunów szkolnych. Osoby spoza gminy Orzysz oraz startujące w kategorii Open proszone są o rejestrację do środy 10 czerwca dzwoniąc na nr 87 423 01 86 lub przesyłając zgłoszenie drogą mailowa na adres mosir@orzysz.pl. Uczniowie ze szkół z terenu gminy Orzysz mogą się zgłaszać u nauczycieli.

Każdy uczestnik, który pokona trasę biegu nagrodzony zostanie pamiątkowym dyplomem. Główna walka toczyć się będzie natomiast o medale. Dodatkowo wszyscy startujący staną przed szansą wylosowania nagród rzeczowych.

Już dziś serdecznie zapraszamy!

MOSiR OrzyszPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB