Wtorek, 18 stycznia 2022. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo” w komendzie piskiej - rozstrzygnięcie

2015-05-25 13:57:20 (ost. akt: 2015-05-25 15:33:20)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci z piskiej komendy wyłonili najciekawsze prace w konkursie plastycznym pn: „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Zwycięskie prace przesłane zostaną do Olsztyna na etap wojewódzki. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów z powiatu piskiego. Nadesłanych zostało blisko 100 przepięknych prac z 16 szkół podstawowych. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a laureatom życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim.

W piątek 22 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego etapu wojewódzkiego konkursu plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. Patronat nad konkursem objął Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I- III szkół podstawowych. Jego celem było m.in. rozwijanie wśród najmłodszych postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych w różnych miejscach i okolicznościach.

Do KPP w Piszu wpłynęło w tym roku blisko 100 prac z 16 szkół podstawowych powiatu piskiego. Najwięcej rysunków przysłali uczniowie klas pierwszych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałe prace.

Jury miało za zadanie wyłonić po trzy prace w każdej kategorii wiekowej. Jurorzy brali pod uwagę: spełnienie wymogów formalnych organizatora, zgodność pracy z tematem konkursu oraz samodzielność jej wykonania. Ostatecznie wyłonione zostały niżej wymienione prace, które to przesłane zostaną do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie na etap wojewódzki:

1.Laureaci (w kolejności alfabetycznej) wśród uczniów klas pierwszych:
- Gentek Anastazja ze Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej
- Grądzki Bartosz ze Szkoły Podstawowej w Orzyszu
- Wilk Maciej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu

2. Laureaci (w kolejności alfabetycznej) wśród uczniów klas drugich:
- Piekarska Patrycja z Gminnego Zespołu Szkół w Piszu
- Ptak Amelia z Gminnego Zespołu Szkół w Piszu
- Zabłocka Wiktoria ze Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej

3. Laureaci (w kolejności alfabetycznej) wśród uczniów klas trzecich:
- Borzymowska Maja z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Piszu
- Borzymowska Wiktoria z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Piszu
- Krupa Julia ze Szkoły Podstawowej w Jeżach


Wyróżnione zostały prace dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „KAJAK” w Orzyszu oraz praca Mateusza Kleczkowskiego z kl. III c Szkoły Podstawowej w Orzyszu. Dzieci te nadesłały bardzo pomysłowe dzieła, które jednak nie spełniały wymogów formalnych organizatora.

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego i wręczenie nagród nastąpi 19 czerwca w Olsztynie. Laureatom szczebla powiatowego życzymy powodzenia !!!

Wszystkim dzieciom jeszcze raz bardzo dziękujemy. Gratulujemy talentów i pomysłowości. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

KPP w PiszuPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB