Poniedziałek, 24 stycznia 2022. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Uwaga, rekrutacja!

2015-05-25 09:16:38 (ost. akt: 2015-05-25 09:31:46)
MOPS Orzysz stara się zbliżyć do siebie wszystkie pokolenia mimeszkańców

MOPS Orzysz stara się zbliżyć do siebie wszystkie pokolenia mimeszkańców

Autor zdjęcia: mops orzysz

Do udziału w projekcie poszukiwane są osoby powyżej 60-ego roku życia oraz licealiści/gimnazjaliści. Cel: zwiększenie integracji wewnątrz i międzypokoleniowej.


REKRUTACJA

Orzyskie Stowarzyszenia Pracowników i Przyjaciół Pomocy Społecznej „Szansa na…” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej otrzymało dotację z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na realizację zadania „Aktywny Senior”. Celem projektu jest m.in. poprawa jakości życia i funkcjonowania osób starszych poprzez zwiększenie integracji wewnątrz i międzypokoleniowej w efekcie współdziałania różnych grup wiekowych.
Projekt adresowany jest do 25 osób po 60-tym roku życia z miasta i terenu wiejskiego gminy Orzysz, nieaktywnych zawodowo oraz 10 licealistów lub gimnazjalistów w charakterze wolontariuszy.
W związku z tym osoby zainteresowane udziałem w projekcie, spełniające kryteria dostępu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z pracownikami MOPS ul. Rynek 5/15, tel. 87-4237780. Pracownicy udzielą również szczegółowych informacji na temat planowanych działań oraz harmonogramu.
O zakwalifikowaniu decyduje spełnienie kryteriów dostępu oraz kolejność zgłoszeń. – rekrutacja trwa do 30.06.2015r.

Zgodnie z nazwą naszego Stowarzyszenia…”Szansa na…” – uczestnicy projektu mają szansę na aktywne, ciekawe i pożyteczne 6 miesięcy.

HJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB