Niedziela, 14 sierpnia 2022. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Co mówi o Tobie pozycja, w jakiej śpisz?

2015-04-14 13:37:37 (ost. akt: 2015-04-14 15:55:15)

Każdy wie, że niewyspanie jest powodem zmęczenia, głodu i rozdrażnienia. Specjaliści są zdania, że nie chodzi jednak o ilość czasu, który przeznaczamy na sen, ale o pozycję, w jakiej śpimy. To zadziwiające, jak dużo mówi ona o nas samych.

1. Pozycja embrionalna
Prawie 50 % ludzi śpi w takiej pozycji! Jest nieco zamknięta, co świadczy o tym, że masz wrażliwą naturę i czasami potrzebujesz ochrony. Taka pozycja oznacza także, że jesteś osobą, która czasami żyje na krawędzi.2. Na boku
Śpisz zawsze na boku, z wyprostowanymi nogami, czasami podpierając tylko twarz na dłoni lub trzymając rękę pod poduszką? Według ekspertów oznacza to, że jesteś osobą towarzyską i godną zaufania.3. Na boku, ale zginasz nogi
Zginasz nogi, najczęściej wyginasz kręgosłup w łuk, a ręce trzymasz przed sobą lub koło twarzy? Jesteś więc osobą podejrzliwą i nieco cyniczną. Lubisz próbować nowych rzeczy i nie boisz się wyzwań.
4. Na plecach
Śpisz na plecach z rękami wyprostowanymi wzdłuż ciała? To najrzadsza pozycja ze wszystkich. Na co dzień jesteś cichą i zdystansowaną osobowością oraz masz duże wymagania, także względem siebie.

5. Na plecach z rękami przy głowie
Pozycja, w której najczęściej śpią niemowolęta, ale także dorośli. Ci, którzy śpią w ten sposób, umieją słuchać, są przyjaźni i współczujący.


6. Na brzuchu z rękami pod sobą
Jeśli śpisz w ten sposób, na pewno uwielbiasz wychodzić, bawić się, imprezować, a także często podejmujesz szybkie i spontaniczne decyzje. Nie lubisz też krytyki i jesteś nerwową postacią, co jest nieco uciążliwe dla ciebie i otoczenia.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB