Poniedziałek, 26 września 2022. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Dzień wagarowicza inaczej

2015-03-26 12:00:46 (ost. akt: 2015-03-26 09:13:31)

Autor zdjęcia: M.Ch.

Jak co roku uczniowie gimnazjum pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej, niż pójść na wagary. W naprawdę boski sposób postanowili powitać wiosnę. W radosnych nastrojach „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami.

Zadaniem każdej z klas było zaprezentowanie przed zebranymi wylosowanej postaci mitologicznej. Kreatywność i zaangażowanie uczniów oceniało jury w składzie: Agnieszka Chaberska – dyrektor szkoły, Beata Jażdżewska – pełnomocnik ds. oświaty w Urzędzie Miejskim oraz Irena Kopańczyk i Sylwia Jasińska.

Zwycięzcami okazały się klasy: II b (Mateusz Szyłak jako Artemida), I c (Mateusz Hajdo jako Zeus) oraz I b (Kuba Tuzinowski jako Hermes).
Takie spotkania w gronie gimnazjalistów zawsze są dla nich miłą, ponieważ niestandardową, formą spędzenia czasu w szkole. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach przewidzianych w obchodach święta wiosny. Bardzo mnie cieszy, że uczniowie naszej szkoły potrafią pięknie się bawić z okazji dnia wiosny bez uciekania ze szkoły – podkreśla pani dyrektor Agnieszka Chaberska.

M.Ch.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. nnny #1699045 | 46.77.*.* 26 mar 2015 17:04

    Super fotki.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz