Poniedziałek, 26 września 2022. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Wiosenny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

2015-03-26 10:00:08 (ost. akt: 2015-03-26 08:26:54)
Zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich w Odojach

Zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich w Odojach

19 marca 2015 roku odbyło się coroczne spotkanie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich gminy Orzysz. Panie, zebrane w sali ośrodka Caritas powitali zaproszeni goście: Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pani Wioletta Śląska-Zyśk, Burmistrz Orzysza pan Zbigniew Włodkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Adam Myka oraz Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu pan Robert Kamiński.

W trakcie uroczystości, mimo choroby, z życzeniami dla Gospodyń przybył Wicestarosta Powiatu Piskiego pan Marek Wysocki. Spotkanie to było okazją do powitania w gronie kół trzech nowo zawiązanych: w Dziubielach, Gaudynkach i Górze, którym na dobry początek wręczono pamiątkowe kroniki. Po części oficjalnej – przemówieniach, życzeniach i prezentacjach poszczególnych kół – przyszedł czas na turniejowe zmagania. Po 7 konkurencjach, m.in. krzyżówce, labiryncie, przysłowiach i rzutkach, wyłoniono trzy zwycięskie koła. Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich w Odojach, srebro przypadło w udziale przedstawicielkom Mikosz, a na trzecim stopniu podium stanęły panie z Wierzbin. Wszystkie koła, z rąk naszych panów z Urzędu Miejskiego, otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze. Była to okazja do wspólnych pogawędek, wymiany pomysłów i planów na przyszłość. Wszystkim Paniom dziękujemy za aktywny i liczny udział w naszym spotkaniu.

Maja Rostkowska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB