Niedziela, 5 grudnia 2021. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Sonda Uliczna

2015-03-06 10:00:00 (ost. akt: 2015-03-05 08:23:02)

Co sądzi Pan o Dniu Kobiet?

Łukasz z Orzysza:
Bardzo dobrze, że taki dzień jest i szkoda, że tylko jeden. Moją wybrankę adoruję w różny sposób, ale niech to zostanie tajemnicą. Przy tym nie pomijam kwiatów lub czekoladek. Nie czuję presji obowiązku szczególnego traktowania kobiet w ich dniu. Uważam to za naturalne.

Waldemar z Kępy:
Dzień Kobiet jest dniem wyróżnionym, w którym musimy się starać o bycie miłym dla wszystkich kobiet. Nie stać mnie na drogie prezenty lub wyjście do restauracji, ale staram się od serca coś podarować. Bo liczy się pamięć przede wszystkim.

Juliusz UliszewskiJuliusz Uliszewski
Janusz Uliszewski i Jan z Orzysza:
Uważam, że jest to bardzo dobre święto. Kobiety szanujemy i wolimy obchodzić wspólnie ten dzień niż walentynki. To prawdziwe święto kobiet! Zawsze małpujemy jakieś amerykańskie wynalazki, a my szanujemy i kochamy kobiety i 8 marca mamy okazję to szczególnie okazać. Przynosi się kwiateczka, daje ładnego buziaczka, herbatkę wspólnie wypije.

Jan z Mikosz:
Co roku pamiętam o Dniu Kobiet. Mam dwie panie w domu, którym poświęcam mój czas i ofiaruję symboliczne podarunki. Z tej okazji życzę wszystkim paniom wszystkiego co najlepsze. I uważam, że takie święta są potrzebne.

Artur z Orzysza:
Ja uważam, że to święto jest potrzebne i dla wielu kobiet jest ono ważne. Nie dostaje prezentów na dzień faceta i nie jest mi z tego powodu przykro, bo po prostu to święto jest mniej zakorzenione w naszej kulturze niż święto kobiet.

Przemek z Klus:
Ogólnie do tego typu świąt podchodzę z przymrużeniem oka. Jak się ma bliską osobę płci damskiej to miło pod pretekstem dnia kobiet dać kwiatka itp. Kobiety powinny być bardziej adorowane niż mężczyźni, więc nie przeszkadza mi poświęcanie nam mniej uwagi. Rzadko dostawałem życzenia od kobiet, a tym bardziej prezenty. Lubię i akceptuje święto kobiet.

Czarek z Orzysza:
Co myślę o święcie – fajne jest. Prawda jest taka, że nawet brak okazji jest dobry, żeby sprawić bliskiej osobie przyjemność, a co dopiero święto. Pamiętam o mamie, siostrach, babci i znajomych paniach.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB