Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Zabawa choinkowa w Ogródku

2015-01-23 11:00:00 (ost. akt: 2015-01-22 11:41:11)

Autor zdjęcia: M.Ch.

Od wielu lat sołectwa wsi Klusy i Ogródek wspólnie organizują zabawę choinkową. W tym roku również nie mogło zabraknąć tej wspaniałej imprezy dla dzieci i młodzieży. Zabawa choinkowa jest okazją do wspólnych tańców oraz spotkania się całej lokalnej społeczności.

Na zaproszenia sołtysów Aleksandry Onoszko i Kazimierza Nazarkiewicza odpowiedzieli: burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski z żoną, wicestarosta piski Marek Wysocki z żoną, przewodniczący rady miejskiej Adam Myka z żoną, nadleśniczy Michał Sobecki z rodziną, prezes Fundacji Ratujmy Życie Michał Okuniewski z rodziną, kierownik Muzeum M. Kajki w Ogródku Sławomir Szymankiewicz oraz panowie Andrzej Czerepko i Michał Wróblewski z żonami.

Jak co roku zabawa była udana, wszyscy bawili się wyśmienicie. Zespół pana Przemysława Rybasow spisał się na medal. Rada sołecka przygotowała dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek, który dodawał im sił do dalszej zabawy. Oprócz wspólnych tańców były również konkursy i zabawy przy muzyce, prowadzone przez panie z Domu Kultury w Orzyszu. Na tak wspaniałą imprezę zostały zaproszone wspaniałe gwiazdy: Doda (p. Kazimierz Nazarkiewicz), Kayah (p. Grażyna Mulewska) i Majka Jeżowska (p. Grażyna). Ich występ został oceniony przez niezawodne jury, w którego składzie zasiadł m.in. Piotr Gawliński (Adam Myka). Punktem kulminacyjnym było przybycie Świętego Mikołaja z workami pełnymi prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką i obietnicą Mikołaja, że za rok tu powróci.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Angelika #1645942 | 91.210.*.* 25 sty 2015 19:37

    Zabawa była przednia super muzyka i zabawa dla całych rodzin

    ! - + odpowiedz na ten komentarz