Niedziela, 5 grudnia 2021. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Sonda Uliczna

2015-01-16 11:00:00 (ost. akt: 2015-01-14 10:16:27)

Zapytaliśmy mieszkańców Orzysza jakie mają postanowienia noworoczne.


Agata Kaczmarczyk (Orzysz):
Nie mam żadnych postanowień na Nowy Rok – trudno wytrwać w takim postanowieniu. Mam marzenia, które chciałabym, żeby spełniły się w 2015 r. Bardzo chciałabym, aby mój syn w końcu dostał się do przedszkola.

Sylwia (Orzysz):
Mam postanowienie noworoczne. Chciałabym trochę schudnąć. Po świętach przytyłam kilka kilogramów. Zaczęłam od rezygnacji ze słodyczy i jak na razie udaje mi się. Mam nadzieje, że wytrwam w postanowieniu do końca roku i osiągnę swój cel.

Krzysztof (Orzysz):
Nie mam żadnych postanowień na Nowy Rok. Uważam, że jest to bez sensu. Przyrzekanie sobie, że będzie lub nie będzie się czegoś robiło. Ja, do zmiany czegoś w swoim życiu, nie potrzebuje Nowego Roku. Chciałem rzucić palenie to rzuciłem, nie czekałem na jakiś przełom. Wielu ludzi coś sobie obiecuje, wytrzyma tydzień, może dwa, a potem chodzą wkurzeni na siebie i cały świat.

Marcin i Łukasz (Orzysz):
Ja nie mam żadnych postanowień noworocznych, jedyne co chciałbym osiągnąć, to dobrze zdać maturę. W nowym roku postaram się więcej uczyć, ale czy to się uda – nie wiem. Na pewno będzie ciężko.
Ja też nie mam żadnych postanowień. Może rzucę palenie.

Mirosław (Orzysz):
Oczywiście, że mam postanowienie noworoczne. Tylko od posiadania postanowienia do osiągnięcia celu jest daleka droga i mam nadzieję, że jej nie zgubię. Obiecałem, że będę lepszy dla całej rodziny i przyjaciół. Koniec z wypadami z kolegami na piwo, będę więcej czasu spędzał w domu. Odciążę moją żonę w obowiązkach domowych.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB