Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Wywiad z Markiem Wysockim

2014-11-13 14:30:57 (ost. akt: 2014-11-13 13:59:21)
Marek Wysocki

Marek Wysocki

Trzy pytania do Prezesa Zarządu Miejsko - Gminnego PSL w Orzyszu, Marka Wysockiego

Panie Prezesie za trzy dni wybory. Wielu mieszkańców pyta nas ilu w końcu jest kandydatów z PSL na burmistrza w Orzyszu?

Szanowni Państwo. Kandydat na burmistrza, rekomendowany przez PSL jest jeden. To Zbigniew Włodkowski. Zarówno Zarząd, jak i Konwencja Wyborcza PSL dokonały jasnego i przejrzystego wyboru. W ogóle nie rozumiem skąd się biorą wątpliwości i niedomówienia. Nasze stanowisko jest jasne i czytelne. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać co do zasług wniesionych przez posła Włodkowskiego dla rozwoju samorządów na terenie powiatu piskiego a przede wszystkim dla Orzysza.

Pytania pojawiły się w związku z kandydowaniem poprzedniego burmistrza Jana Aleszczyka, który jest kojarzony z PSL.

Owszem, jest kojarzony, jednak jak powtarzałem już wielokrotnie - w wyborach na burmistrza Orzysza, Jan Aleszczyk, nie reprezentuje PSL. Podejmując decyzję o kandydowaniu na burmistrza dokonał wyboru pomiędzy lojalnością a własnymi ambicjami. Orzyski Zarząd PSL wysuwając kandydaturę Zbigniewa Włodkowskiego, wytypował najsilniejszą osobę, posiadającą nie tylko doświadczenie ale i największe możliwości dla dalszego rozwoju gminy Orzysz.

Jakiego wyniku spodziewa się Pan dla PSL w naszej gminie?

Myślę, że lepszego niż cztery lata temu. Dzisiaj mamy opracowaną dobrą strategię, świadczącą o tym, że poważnie traktujemy rozwój naszej gminy i na tym najbardziej nam zależy. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom mieszkańców, jako jedyni przygotowaliśmy dziesięcioletni plan rozwoju gminy Orzysz. Nie obiecujemy jak inni, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do realizacji konkretnych działań. Mam nadzieję, że wyborcy dobrze to ocenią.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Marek Wysocki

Ocena: - (brak głosów)

Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB