Wtorek, 11 maja 2021. Imieniny Igi, Mamerta, Miry

IV Szkolny Dzień Talentów

2014-06-27 13:00:00 (ost. akt: 2014-06-26 10:43:22)

Autor zdjęcia: K.CH.

We wtorek 17 czerwca o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu w sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać talenty wokalne, taneczne i recytatorskie uczniów klas 0 – VI.

Był to dzień, na który czekała cała społeczność szkolna. Dzieci przygotowywały się cały rok nie szczędząc sił i zapału, a nauczyciele i instruktorzy wspierali ich wysiłki i pomagali w rozwijaniu talentów. Uczniowie recytowali wiersze, z wdziękiem pokazywali talent aktorski. Podziwiać mogliśmy grupy taneczne w pięknych układach, a gry na gitarach i śpiewu w wykonaniu uczennic klasy szóstej wysłuchaliśmy z prawdziwą przyjemnością. Publiczność zachwyciła gra i umiejętności wokalne ucznia na keyboardzie. Podziwiać można było też prace plastyczne o różnej tematyce.

Dzięki pomocy nauczycieli dzieci mogli odkryć i rozwijać swoje umiejętności i zaprezentować je na szkolnej scenie. Poziom przygotowania był bardzo wysoki. Rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie przybyli na IV Szkolny Dzień Talentów brawami nagrodzili występy uzdolnionych uczniów.

Celem „Dnia Talentów” jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby uczniów uzdolnionych, posiadających ponadprzeciętne zainteresowania i pasje, możliwość pokazania swoich pozaszkolnych zainteresowań, różnorodnych działań autorskich, form twórczości oraz promocja szkoły i uczniów w środowisku lokalnym.
K.CH.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB