Niedziela, 3 lipca 2022. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Szanowni Państwo – Drodzy Wyborcy

2014-06-01 16:00:00 (ost. akt: 2014-05-29 10:31:54)

Autor zdjęcia: www.radiownet.pl

Zakończyły się wybory do Parlamentu Europejskiego.

Ważne z perspektywy rozwoju naszego kraju, regionu i gminy. Oddając głos wywarliście Państwo wpływ na skład Parlamentu Europejskiego i na decyzje podejmowane w instytucjach europejskich przez kolejne pięć lat. Unia Europejska to gwarancja pokoju dla Europy i silniejszy polityczny głos Polski. Polskie Stronnictwo Ludowe, po raz kolejny potwierdziło, że liczy się na arenie politycznej naszego kraju. Pomimo niskiej frekwencji potwierdziliśmy swoją stabilną pozycję zdobywając niemalże 7. procentowe poparcie i wprowadzając czterech europosłów. Będą oni, tak jak dotychczas godnie reprezentować nasz kraj i będą zabiegać o sprawy ważne dla Polski lokalnej.

Wspólnie z Panem wicestarostą Markiem Wysockim pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszystkie gesty poparcia i głosy, które zechcieliście Państwo oddać na PSL. W powiecie piskim osiągnęliśmy 20, 27% poparcia. To bardzo dobry wynik, który jest zasługą wielu aktywnie działających radnych w gminie i powiecie. Cieszy fakt, że najlepszy wynik PSL uzyskał w gminie Orzysz, bo aż 30,19%. To pokazuje, że Stronnictwo wciąż jest partią, z którą utożsamia się wielu ludzi. Jesteśmy partią samorządową, partią porozumienia, dialogu i rzetelnej pracy.

Jak już Państwa informowałem moim głównym celem są wybory samorządowe i ubieganie się o mandat burmistrza Orzysza. Eurowybory były dla mnie małym testem. Poparcie, jakie od Państwa uzyskałem jest bardzo miłe, ale i zobowiązujące. Mam nadzieję, że będę w stanie to poparcie przenieść na wybory listopadowe i dostanę szansę zbudowania silnej, dobrze rozwijającej się gminy. Bardzo wierzę w to, że razem jesteśmy w stanie zbudować przyszłość na mocnym fundamencie wzajemnego zaufania i życzliwości.

Z wyrazami szacunku
Zbigniew Włodkowski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Zbigniew Włodkowski

Ocena: 30.77% (13 głosów)

Komentarze (8)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jogi #1418581 | 91.192.*.* 15 cze 2014 15:55

    Lewacy to chrześcijanie?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. michał #1412753 | 83.25.*.* 7 cze 2014 22:26

    Gratuluje panie Zbigniewie , wspaniała kampania , wspaniały wynik , doskonałe perspektywy na przyszłość. Może dzięki takiemu mężowi stanu w naszej biednej gminie coś się zmieni na lepsze. Zawsze był pan moim idolem, prawowitym chrzecijaninem i osobą bez skazy, na której młodzież powinna się wzorować i uczyć lokalnego patriotyzmu.Panu przeciwnikom politycznym mówię zdecydowane NIE.Dajmy im jednoznaczny odpór .My ludzie lewicy musimy si e trzymać razem i popierać.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz