Wtorek, 11 maja 2021. Imieniny Igi, Mamerta, Miry

Wielkie serca małych obywateli!

2014-02-26 10:12:37 (ost. akt: 2014-02-26 10:32:51)
Osiołek Franek

Osiołek Franek

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Orzyszu mają na prawdę wielkie serca! Już nie po raz pierwszy biorą udział w zbiórce pieniędzy, które pomogą uratować zwierze skazane na śmierć.

Ostatnim razem była to Marynia, a teraz pomocy orzyskich dzieci potrzebuje osiołek Franek, który dla swojego dotychczasowego właściciela jest tylko kulą u nogi.
Cel zbiórki to 1700zł, a akacja trwa do końca lutego. Dzieci z podstawówki zbierają fundusze w szkolnym sklepiku, pomiędzy klasami, na szkolnych dyskotekach i zachęcają do wpłaty wszystkich, którzy chcieliby się do nich przyłączyć.
Akcja ratowania Franka jest częścią większego projektu, prowadzonego przez Fundację Centaurus z Wrocławia. Organizacja z powodzeniem pomogła już wielu zwierzętom, których los był praktycznie przesądzony i mogły trafić już tylko do rzeźni.
Jeśli czytelnicy również chcieliby przyłączyć się do akcji, zapraszamy ich do odwiedzenia strony Fundacji Centaurus: centaurus.org.pl i zapoznania się z programem działania oraz sposobami, w jaki mogą wesprzeć biedne zwierzaki. Każda złotówka może pomóc!

A. R.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB