Wtorek, 22 sierpnia 2017. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Rezerwy zremisowały z Tytanem

2015-05-18 12:29:02 (ost. akt: 2015-05-18 12:43:30)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

Po szalonym i obfitującym w bramki pojedynku rezerwy Śniardw wywiozły z Łankiejm jeden punkt. Zielono-niebiscy strzelili rywalom cztery gole, ale cztery także stracili.

Do 15 minuty wszystko szło po myśli Śniardw Bomiru, które prowadziły po golach Łukasza Nikołajuka i Adama Sztachańskiego. Później do głosu doszli gospodarze i na początku drugiej części wyrównali stan gry. Od tego czasu gole padały co chwilę. Najpierw ponowne prowadzenie zielono-niebieskim dał Karol Rubin, lecz minutę później gospodarze ponownie doprowadzili do remisu, a niedługo później po raz pierwszy objęli prowadzeni. Remis orzyszanom w końcowych minutach zapewnił Łukasz Nikołajuk po raz drugi pokonując bramkarza gospodarzy.

Rezerwy Śniardw nadal zajmują czwartą pozycję w tabeli B klasy. Do liderującej Pogoni Ryn tracą jednak już dziewięć punktów.

KS Śniardwy Orzysz

Tytan Łankiejmy – Śniardwy Bomir Orzysz 4:4 (1:2)
0:1 (10’) Łukasz Nikołajuk, 0:2 (15’) Adam Sztachański, 1:2 (22’) Marek Bednarczyk, 2:2 (63’) Dawid Lis, 2:3 (68’) Karol Rubin, 3:3 (69’) Dawid Lis, 4:3 (83’) Mateusz Madej, 4:4 (87’) Łukasz Nikołajuk

cz. kartka: Marcin Żywicki (85’ Tytan)

Śniardwy Bomir: Adrian Kobryński – Radosław Osiecki (63’ Jacek Modzelewski), Adam Sztachański, Kamil Radzikowski, Rafał Sawicz (71’ Adam Rusielewicz) – Karol Rubin, Krzysztof Ogórek, Łukasz Nikołajuk, Bartłomiej Kubrowski, Łukasz Duchnowski (53’ Bartłomiej Arnista) – Adam Wielowiejski (57’ Jacek Szulc) oraz Adrian Sawicz, Dawid Bogdański