Niedziela, 25 czerwca 2017. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Pierwsza wygrana lidera! Cenne punkty na koncie Śniardw

2015-04-21 13:00:00 (ost. akt: 2015-04-21 10:17:15)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy zagrały w końcu tak jak wszyscy tego oczekiwali. Była walka, było zaangażowanie i co najważniejsze - była pomeczowa radość. Zielono-niebiescy pokonali w meczu 21 kolejki klasy okręgowej, aspirującą do awansu Tęczę Biskupiec, i to nie byle jak, bo aż 4:1.

Po pierwszej połowie nie zanosiło się jednak na wygraną Śniardw. Choć zielono-niebiescy grali lepiej od swoich rywali, to ekipa z Biskupca w 37 minucie objęła prowadzenie. Na drugą część meczu orzyszanie wyszli jednak podwójnie zmotywowani i już chwilę po wznowieniu gry wyrównali stan meczu. Piłkę do bramki Tęczy skierował Piotr Kowalczyk, który sztukę te powtórzył jeszcze przed końcem meczu ustalając wynik na 4:1. W międzyczasie bramkarza gości pokonali jeszcze Bartosz Tomaszewski i Paweł Dymiński.

KS Śniardwy Orzysz

KS Śniardwy Orzysz - Tęcza Biskupiec 4:1 (0:1)
0:1 (37') Rafał Ocias, 1:1 (47') Piotr Kowalczyk, 2:1 (69') Bartosz Tomaszewski, 3:1 (79') Paweł Dymiński, 4:1 (82') Piotr Kowalczyk

Widzów: 110

Śniardwy: Patryk Kleczkowski - Radosław Laszkowski, Robert Maniurski, Artur Kropiewnicki, Paweł Kolator - Bartosz Tomaszewski (84' Szymon Rzodkiewicz), Karol Szymanowski (84' Krzysztof Czaplicki), Piotr Kowalczyk, Wojciech Ślęzak, Konrad Olszewski - Paweł Dymiński (86' Mateusz Jakubowski) oraz Nikodem Kutnik, Jan Sidorowicz, Filip Tomaszewski, Karol Rubin