Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Karciarze zmierzyli się w turnieju 3-5-8

2015-04-20 16:06:16 (ost. akt: 2015-04-20 13:30:51)

Autor zdjęcia: MOSiR

24 uczestników z Orzysza i Pisza rywalizowało w IX Otwartych Mistrzostwach Orzysza w 3-5-8. Turniej w popularną grę karcianą rozegrany został w niedzielę 19 kwietnia, w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu.

Najlepszy w trakcie blisko pięciogodzinnych zmagań okazał się reprezentant Pisza – Wiktor Augoff. Na podium stanęli także dwaj orzyszanie. Na drugiej pozycji sklasyfikowany został Artur Jasiński, trzeci był Piotr Zimocha. Wszyscy trzej gracze w nagrodę otrzymali puchary z rąk Burmistrza Orzysza – Zbigniewa Włodkowskiego.

Wyróżnienia przyznano także Władysławowi Skrzypczakowi i Kamilowi Konertowi, odpowiednio najstarszemu i najmłodszemu zawodnikowi turnieju.

Organizatorzy turnieju oprócz pucharów i dyplomów wręczyli także wiele nagród i atrakcyjnych niespodzianek, rozlosowywanych między graczami, a dla wszystkich uczestników przygotowany był poczęstunek.

Źródło: UM Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. szmul #1718505 | 83.6.*.* 21 kwi 2015 14:30

    "...z rąk Burmistrza Orzysza – Zbigniewa Włodkowskiego" - bezcenne, a ja pół roku chodzę do burmistrza Włodkowskiego z prośbą o obiecaną przed wyborami pracę i kupa. Dowiedziałem się jednak, że dla osób po ogólniaku pracy niet, nawet tej przy łopacie i zamiataniu chodników. Już nie mogę doczekać się kolejnej kampanii przedwyborczej, wtedy przypomnę się panu burmistrzowi.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz