Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Kasia trafiła pod opiekę fachowców

2015-04-06 10:05:07 (ost. akt: 2015-04-06 11:14:10)

Autor zdjęcia: Mama Kasi

Nie trzeba było długo czekać, aby los Kasi się odmienił. Najpierw koncert charytatywny, zbiórka pod kościołem, zbiórki wśród mieszkańców, strażaków, a teraz najważniejsza dla przyszłości Kasi – możliwość diagnozy w Centrum Zdrowia Dziecka.

Dzięki wielu staraniom i osobistej determinacji pana Jacka Kroma (mieszkańca Drygał ), Kasia została przyjęta do najlepszego szpitala dziecięcego w Warszawie - Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie może otrzymać fachową pomoc od najlepszych polskich lekarzy. Niemożliwe stało się możliwe. Poszukiwania takiej placówki służby zdrowia, która ostatecznie zdiagnozowałaby występujące u dziewczynki objawy trwały ponad rok. Mama Kasi długo samotnie walczyła o zdrowie córki. W końcu poczuła się bezradna i bezsilna. To dzięki solidarności mieszkańców Drygał i okolic, znowu może być pełna nadziei na przyszłość.

Cieszę się, że mimo twardych procedur udało mi się pomóc Kasi. Miałbym bezsenne noce, dopóki bym tego nie zrobił. Ufamy, że pobyt Kasi w tym szpitalu zmieni jej życie na lepsze. Jeśli tak się stanie to nadzieja wróci do domu Państwa Zadrogów. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dzięki Kasi, w Drygałach zagościły anioły — mówi pan Jacek Krom.

— Kasia Zadroga od niedzieli 5 kwietnia jest w warszawskim szpitalu. Od poniedziałku przechodzi serię badań. Jako Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej chciałbym podziękować Panu Jackowi w imieniu całej wspólnoty Drygał - ks. Piotr Sulewski.

K. P.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB