Czwartek, 24 sierpnia 2017. Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Rezerwy rozegrały piąty mecz sparingowy

2015-04-02 11:30:45 (ost. akt: 2015-04-02 09:02:04)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

W niedzielę (29 marca) na orzyskim stadionie piąty mecz w trakcie przygotowań do rundy wiosennej rozegrał zespół rezerw Śniardw. Rywalem drużyny prowadzonej przez Adama Sztachańskiego był reprezentant A Klasy – Olimpia Miłki. Orzyszanie do 83 minuty przegrywali jedną bramką, lecz po golu Bartłomieja Kubrowskiego zdobytym w końcowych minutach, zdołali zremisować 1:1.

W spotkaniu z Olimpią w barwach Śniardw wystąpiło ponad 20 zawodników. Drużynę zasilili m.in. ci, którzy w sobotę (28 marca) nie zagrali w spotkaniu pierwszej drużyny jak choćby pauzujący za kartki Jan Sidorowicz i Mateusz Jakubowski czy Filip Tomaszewski i Karol Rubin.

W Wielką Sobotę kolejnym sparingpartnerem Śniardw Bomiru będzie MKS Ruciane-Nida. Tym razem orzyszanie zagrają na boisku rywala.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy Bomir Orzysz – Olimpia Miłki 1:1 (0:0)

Bramka dla Śniardw: Bartłomiej Kubrowski (83’)

Śniardwy Bomir: Adrian Kobryński, Nikodem Kutnik, Adrian Sawicz – Radosław Osiecki, Kamil Radzikowski, Jacek Modzelewski, Bartłomiej Kubrowski, Łukasz Duchnowski, Łukasz Nikołajuk, Jan Sidorowicz, Filip Tomaszewski, Jacek Szulc, Adam Wielowiejski, Szymon Rzodkiewicz, Karol Rubin, Mateusz Jakubowski, Piotr Bogdański, Marcin Zych, Rafał Sawicz, Paweł Kubrowski, Bartłomiej Arnista