środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Debata społeczna pt. „Bezpieczny sezon na działce”

2015-03-23 09:11:08 (ost. akt: 2015-03-23 09:27:09)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci piskiej komendy przeprowadzili debatę społeczną nt. „Bezpieczny sezon na działce”. Spotkanie skierowane było do działkowców ogrodów działkowych „Magnolia” w Piszu. Funkcjonariusze ostrzegali między innymi przed kradzieżami na działkach oraz przekazali inne ważne i praktyczne wskazówki dotyczące zabezpieczenia pozostawionego tam mienia. Na zakończenie ustalono zasady współpracy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na działkach.

W sobotę policjanci z piskiej komendy przeprowadzili debatę społeczną nt. „Bezpieczny sezon na działce” adresowaną do działkowców ogrodów działkowych „Magnolia” w Piszu. Spotkanie odbyło się w miejscowym Zespole Szkół Ogólnokształcących. Debata rozpoczęła się od zaprezentowania dzielnicowego rejonu, w który znajdują się ogrody „Magnolia”. W dalszej części funkcjonariusze przestrzegali działkowców między innymi przed kradzieżami oraz niszczeniem mienia na terenie ogródków działkowych przez osoby postronne. Policjanci przekazali także praktyczne wskazówki dotyczące zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać w trakcie prac i wypoczynku na działce. Przypomnieli też m.in. w jaki sposób zabezpieczyć pozostawiane tam wartościowe przedmioty. Policjanci podkreślali, jak ważna jest wzajemna pomoc i czujność sąsiedzka odnośnie bezpieczeństwa na działkach.

Na zakończenie funkcjonariusze omówili formy i charakter współpracy działkowców z policją, a szczególnie możliwość kontaktu z dzielnicowym w zakresie zapewnianie bezpieczeństwa na terenie ogrodów działkowych „Magnolia” w Piszu.

KPP w Piszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB