Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Pojezierze Prostki pokonały zespół rezerw

2015-03-19 10:00:00 (ost. akt: 2015-03-17 10:07:41)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

W niedzielę (15 marca) oprócz pierwszej drużyny mecz kontrolny rozegrał także zespół rezerw. Śniardwy Bomir, w przeciwieństwie do swoich klubowych kolegów, z boiska schodziły w roli pokonanych. Zespół Adama Sztachańskiego przegrał bowiem w Olecku z występującym dwie ligi wyżej Pojezierzem Prostki 0:3.

Wynik może tego nie odzwierciedla, ale było to wyrównane spotkanie. Mieliśmy sporo sytuacji. Nie udało nam się jednak zamienić żadnej z nich nawet na honorowego gola. Pojezierze było za to zdecydowanie skuteczniejsze. Mimo wszystko jestem zadowolony z tego co pokazali moi zawodnicy w niedzielnym spotkaniu – ocenił szkoleniowiec drużyny rezerw, Adam Sztachański.

Orzyszanie na poprawę formy strzeleckiej będą mieli jeszcze dużo czasu. Rozgrywki B-klasy wznowione zostaną bowiem dopiero w trzeci weekend kwietnia. Za tydzień Śniardwy Bomir zmierzą się w sparingu z pierwszym zespołem zielono-niebieskich.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy Bomir Orzysz – Pojezierze Prostki 0:3

Śniardwy Bomir: Adrian Sawicz, Bartłomiej Arnista – Radosław Osiecki, Jacek Modzelewski, Paweł Kubrowski, Bartłomiej Kubrowski, Łukasz Duchnowski, Piotr Urbański, Maciej Orłowski, Adam Rusielewicz, Dawid Bogdański, Adam Wielowiejski, Kamil Radzikowski, Rafał Sawicz, Bogdan Golonka, Adam Sztachański, Jacek Szulc, Marcin Zych, Mirosław Grądziel, Piotr Bogdański

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB