Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Ojczym pobił 6-latka. Został tymczasowo aresztowany

2015-03-16 11:09:52 (ost. akt: 2015-03-16 11:11:30)

Autor zdjęcia: zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad 6-letnim synem swojej konkubiny. Ślady na ciele chłopca świadczące o pobiciu zauważyła nauczycielka podczas zajęć. To dzięki niej funkcjonariusze dowiedzieli się o całym zajściu. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany. Za znęcanie się nad dzieckiem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek dyrektor jednej ze szkół podstawowych w powiecie piskim zgłosił, że u 6-letniego ucznia zauważono ślady pobicia, które mogą świadczyć o znęcaniu się nad nim. Liczne zasinienia na ciele chłopca zauważyła nauczycielka w trakcie zajęć lekcyjnych. Uczeń przyznał się jej, że jest bity przez mieszkającego z nimi konkubenta mamy. Policjanci pojechali do matki chłopca, którą przesłuchali w charakterze świadka. Ta potwierdziła, że dzień wcześniej konkubent pobił jej syna. Dodała, że mężczyzna uderzał chłopca paskiem z ćwiekami po całym ciele, karcąc go w ten sposób za złe zachowanie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że konkubent mógł już wcześniej znęcać się nad 6-latkiem.

29-letni mieszkaniec gminy Biała Piska został zatrzymany. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Za znęcanie się nad dzieckiem grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Pisz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. RODZIC #1691210 | 195.117.*.* 16 mar 2015 19:42

    BYDLAK NIE CZŁOWIEK!CO TO dziecko 6-letnie winne,zeby go tak katować?Gdzie była matka dziecka skoro przyzwalala na bicie przez konkubenta.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz