Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Mężczyźni odpadli, uczniowie grają dalej

2015-03-13 13:15:40 (ost. akt: 2015-03-13 13:17:30)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Reprezentacje Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Orzyszu awansowały do kolejnej rundy zmagań w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych. Oba zespoły w pierwszych turniejach eliminacyjnych uplasowały się na drugich lokatach.

Reprezentanci orzyskiej podstawówki awans wywalczyli podczas turnieju rozegranego w środę (11 marca) w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu. W stawce czterech drużyn silniejsi okazali się jedynie gracze z Mikołajek.

Bezpośrednio za zwycięską drużyną z Mikołajek uplasowali się także gimnazjaliści z Orzysza, którzy dzień wcześniej rywalizowali w Białej Piskiej.
Oba zespoły uzyskały tym samym prawo udziału w turniejach półfinałowych. Gimnazjaliści o przepustkę do finału powalczą 18 marca w turnieju, którego będą gospodarzem. Ich młodsi koledzy przed szansą wywalczenia awansu staną dzień później w Mikołajkach.

Do wyników orzyskich szkół nie udało się natomiast nawiązać zawodnikom Dekady 70 i Bomiru, którzy w niedzielę (8 marca) rywalizowali w turnieju drużyn męskich. Nie pomógł im nawet atut własnej hali. Obaj reprezentanci gminy Orzysz odnieśli w turnieju po jednym zwycięstwie, co wystarczyło na zajęcie 3 i 4 miejsca. Awans do kolejnej rundy uzyskały natomiast reprezentacje Zespołu Szkół Mechanicznych i Elektrycznych w Ełku i gminy Biała Piska.

Źródło: MOSiR Orzysz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB