Piątek, 18 sierpnia 2017. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Orły rzuciły cień na dobrą passę Śniardw

2015-03-05 13:00:00 (ost. akt: 2015-03-05 08:46:31)

Aż 12 bramek padło w sobotnim (28 lutego) pojedynku liderów „okręgówek” z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, Śniardw z Orłem Kolno. Na boisku w Łomży lepszy okazał się Orzeł wygrywając 7:5.

Po pierwszej połowie zielono-niebiescy przegrywali już 1:4, by w drugiej połowie doprowadzić do remisu 5:5. Cztery razy piłkę w bramce ekipy z Kolna umieścił Paweł Dymiński, jedno trafienie dołożył Bartosz Tomaszewski.

W pojedynku z Orłem Paweł Konopka po raz kolejny nie mógł w pełni zrealizować swoich założeń. Powodem była absencja kilku podstawowych zawodników. Do Łomży nie pojechali m.in. Patryk Kleczkowski, Adam Marcinkiewicz, Piotr Kowalczyk, Paweł Kolator, Krzysztof Czaplicki czy Konrad Olszewski.

Była to druga porażka zielono-niebieskich w okresie przygotowawczym. Orzyszanie zanotowali także dwie wygrane i raz zremisowali.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy Orzysz – Orzeł Kolno 5:7 (1:4)

Śniardwy: Nikodem Kutnik – Radosław Laszkowski, Robert Maniurski, Filip Tomaszewski, Mateusz Jakubowski, Szymon Rzodkiewicz, Piotr Urbański, Karol Rubin, Bartłomiej Kubrowski, Adam Sztachański, Bartosz Tomaszewski, Łukasz Ormanowski, Jan Sidorowicz, Paweł Dymiński, Łukasz Duchnowski