Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Celem jest awans do IV ligi

2015-02-19 10:39:53 (ost. akt: 2015-02-19 11:11:45)

Autor zdjęcia: źródło: KS Śniardwy Orzysz

Sprawozdanie z działalności Klubu za rok 2014, uzupełnienie składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej oraz plany na najbliższe miesiące były głównymi punktami obrad Walnego Zgromadzenia Członków KS Śniardwy Orzysz.

W miniony piątek, 13 lutego, odbyło się coroczne spotkanie członków Śniardw. W trakcie nieco ponad godzinnego spotkania działacze zielono-niebieskich wysłuchali sprawozdania z realizacji zadań statutowych oraz zapoznali się z aktualną sytuacją finansową Klubu, po czym udzielili Zarządowi absolutorium.

Walne Zgromadzenie Członków dokonało także uzupełnienia składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej, bowiem z zajmowanych stanowisk zrezygnować musieli Łukasz Nikołajuk, Tomasz Romanowski i Agnieszka Lipowska, którym sprawowania funkcji we władzach Klubu zabraniało prawo. W miejsce ustępującego prezesa do Zarządu wszedł Janusz Kijewski, zaś skład Komisji Rewizyjnej uzupełnili Robert Gadomski i Adam Wielowiejski.

Ważnym punktem w porządku obrad było także przedstawienie planów na rok 2015. Za największe wyzwanie stojące przed Klubem uznano awans drużyny seniorów do IV ligi. Zarząd dążyć ma natomiast do zapewnienia Śniardwom stabilności finansowej i pozyskania sponsora głównego.

KLIKNIJ! jeśli chcesz zobaczyć prezentację przygotowaną przez KS Śniardwy, w której znajduje się podsumowanie działań za rok 2014 oraz plan na rok 2015 [Plik w formacie PDF]

Piątkowe Walne Zgromadzenie Członków odbyło się w obecności przedstawicieli lokalnego samorządu. Burmistrza Orzysza reprezentowała sekretarz gminy, Monika Łępicka-Gij, zaś radni Rady Miejskiej swojego przedstawiciela mieli w osobie wiceprzewodniczącej, Haliny Mikuckiej. W spotkaniu uczestniczył także Wicestarosta Powiatu Piskiego Marek Wysocki, będący także członkiem Śniardw. Przedstawiciele władz Orzysza zadeklarowali wparcie dla Śniardw i zapewnili, że w najbliższej przyszłości orzyski stadion doczeka się gruntownej modernizacji, o co od pewnego czasu Klub zabiega. Po raz kolejny o swojej pomocy dla Śniardw zapewnił także Robert Kamiński, redaktor naczelny Obywatela Orzysza, sponsora strategicznego Klubu.
KS Śniardwy

Jako sponsor strategiczny już wspieramy KS Śniardwy!
Ty też możesz! Przy tegorocznym rozliczeniu podatkowym przekaż Śniardwom 1%!

Wesprzyj Nasze Śniardwy!
Wesprzyj Nasze Śniardwy!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB