Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Weekendowe zdarzenia drogowe w powiecie Piskim

2015-02-17 09:16:34 (ost. akt: 2015-02-17 09:20:37)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

W piątek wieczorem na trasie Drygały – Zalesie gmina Biała Piska doszło do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 51-letni mężczyzna znajdując się w stanie nietrzeźwości idąc po zmierzchu bez elementów odblaskowych wszedł wprost pod wymijający go pojazd.

Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Następnego dnia na trasie Giżycko – Orzysz, kierujący samochodem marki VW Golf nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał na przeciwległy pas i uderzył czołowo w prawidłowo jadący pojazd marki KIA. 49-letnia kobieta również została przewieziona do szpitala.

W piątek około godziny 20:00 na trasie Drygały – Zalesie w gminie Biała Piska miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowego. Jak ustalili policjanci 51-letni mężczyzna, idąc jezdnią po zmierzchu poza terenem zabudowanym wtargnął wprost pod wymijający go pojazd marki Suzuki. Jak się okazało mieszkaniec gminy Biała Piska był nietrzeźwy oraz nie posiadał wymaganych elementów odblaskowych. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Następnego dnia około godziny 15:00 na trasie Giżycko – Orzysz doszło do czołowego zderzenia się pojazdów. Tym razem kierujący samochodem osobowym marki VW Golf nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas a następnie uderzył czołowo w prawidłowo jadący pojazd marki Kia. 49-letnia kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala w Piszu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

20-letni mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymano prawo jazdy.

KPP w Piszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB