Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Puchar Burmistrza pojechał do Ełku

2015-02-05 13:00:17 (ost. akt: 2015-02-05 09:07:38)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Dziewięć drużyn stanęło do walki o puchar Burmistrza Orzysza w corocznym turnieju siatkówki skierowanym do męskiego grona uczestników. Na starcie imprezy obok miejscowych zespołów pojawiły się ekipy z Ełku, Łomży, Pisza i Rucianego-Nidy.

Z roku na rok orzyski turniej siatkówki cieszy się coraz większą popularnością. Chętnych do udziału w czwartej edycji imprezy było tak dużo, że zapisy zakończono już po kilku dniach, ostatecznie dopuszczając do rywalizacji dziewięć drużyn.

Z trudami trwającego blisko osiem godzin turnieju, najlepiej poradzili sobie siatkarze Słonecznego Patrolu Ełk, którzy w całych zawodach rywalom oddali zaledwie jednego seta. W decydującej fazie rozgrywek popsuć szyki ełczanom próbowali siatkarze Błysku Łomża i Artillery Power Team, zespołu złożonego głównie z żołnierzy orzyskiej jednostki. Obie ekipy nie zdołały jednak nawiązać walki o najwyższą lokatę i pomiędzy sobą rozstrzygnęły losy drugiego i trzeciego miejsca. Ostatecznie puchar za drugą lokatę trafił w ręce zawodników z Łomży, a reprezentujący barwy Błysku – Artur Żołnierowicz, wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Tuż za podium rywalizację ukończył Volley Pisz, który w walce o miejsca 4-6 wyprzedził kolejno Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie i Polley Pisz. Trzy końcowe lokaty podzieliły między sobą orzyskie zespoły. Na siódmej pozycji uplasował się pierwszy zespół Śniardwy Volley, lokatę niżej rywalizację ukończyli siatkarze Garage Squad, a stawkę zamknęli gracze drugiego zespołu Śniardwy Volley.

Już niedługo okazję do siatkarskiej rywalizacji będą miały także panie. W niedzielę 8 marca w Sali widowiskowo-sportowej odbędzie się bowiem turniej z okazji Dnia Kobiet, do udziału w którym już dziś serdecznie zapraszamy.

Źródło: MOSiR OrzyszPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB