środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć

2015-01-22 13:30:00 (ost. akt: 2015-01-22 10:07:51)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Broniący mistrzowskiego tytułu Bomir wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli po siódmej kolejce Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Najlepszy zespół ubiegłorocznej edycji nie miał litości dla Bomirzerców pokonując ich aż 11:1.

Królem polowania na bramkę rywali został Artur Kropiewnicki, który dzięki ośmiu trafieniom umocnił się na czele klasyfikacji strzelców. W spotkaniu tym wyróżnił się także Piotr Kowalczyk, zdobywając trzy bramki.

Zdecydowanie bardziej wyrównany przebieg miały pozostałe spotkania 7. kolejki. W meczu na szczycie, w którym po przeciwnych stronach boiska stanęli gracze dotychczasowego lidera Orkanu Drygały i ESM Pato Team, padły cztery bramki. O dwie więcej zdobyli ci drudzy, dzięki czemu nadal liczą się w walce o medale.

Różnica jednej bramki zdecydowała o końcowym wyniku w starciach pomiędzy zespołami z dolnej części tabeli - 1 Baterią a Śniardwy Vision art oraz Dekadą 70 a Gaudynkami. O trzy punkty po sobotnim meczu wzbogaciła się dekada 70 i Śniardwy Visiona art. Pierwsi wygrali 4:3, zaś drudzy pokonali rywali 3:2.

W 7. kolejce ligi halowej rozegrano tylko cztery spotkania. Po raz drugi w tegorocznej edycji do meczu, tym razem z Kalibrem-122, nie przystąpiła drużyna z Dąbrówki, czym wykluczona została z dalszych gier. Punkty bez walki zyskali więc „wojskowi”.

Do zakończenia rozgrywek zespołom do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki. Następna już w najbliższą sobotę od godz. 16. Najciekawiej zapowiadającym się w niej spotkaniem będzie starcie Orkanu Drygały z Kalibrem-122. W innych meczach zmierzą się 1 Bateria z Gaudynkami, Bomirzercy ze Śniardwy Vision art oraz ESM Pato Team z Dekadą 70. Pewny zdobycia trzech punktów już dziś może być Bomir, który w 8. kolejce miał się zmierzyć z Dąbrówką.

Źródło: MOSiR Orzysz

Najlepsi strzelcy:
24 - Artur Kropiewnicki (Bomir)
14 - Radosław Osiecki (Gaudynki)
13 - Karol Szymanowski (Orkan Drygały)
12 - Adam Kotowski (1 Bateria)
11 - Bartosz Tomaszewski (ESM Pato Team), Piotr Kowalczyk (Bomir)

Żółte kartki:
3 - Mariusz Rostek (Dąbrówka, 1 mecz pauzy począwszy od 6. kolejki)
2 - Adam Rusielewicz (Bomirzercy), Mateusz Jakubowski (Orkan Drygały), Jacek Modzelewski (Śniardwy Vision art)
1 - Paweł Ozygała (Dąbrówka), Mateusz Jaworski (Dąbrówka), Tomasz Prusaczyk (1 Bateria), Adam Ozygała (Dąbrówka), Adam Sztachański (Bomir), Adrian Żaboklicki (Śniardwy Vision art), Michał Oleksiński (Śniardwy Vision art), Mariusz Szymanowski (Orkan Drygały), Piotr Kowalczyk (Bomir), Paweł Fruba (1 Bateria)

Czerwone kartki:
1 - Hubert Molski (kartka anulowana na podstawie decyzji Komisji Ligi)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB