Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Poniedziałkowe kolizje

2014-12-30 11:23:32 (ost. akt: 2014-12-30 11:25:35)

W dniu wczorajszym na terenie naszego powiatu doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce w Rucianem Nidzie, a drugie na trasie Pisz – Orzysz. W obu przypadkach kierujący pojazdami nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W poniedziałek na terenie naszego powiatu doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce w miejscowości Ruciane Nida. Kierujący samochodem marki Seicento, 50 – letni mieszkaniec gminy Świętajno, jadąc od strony Pisza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Za naruszenie przepisów bezpieczeństwa na drogach publicznych mężczyzna został pouczony.

Dwie godziny później do podobnego zdarzenia doszło na trasie Pisz – Orzysz na wysokości miejscowości Kociołek Szlachecki. Kierujący pojazdem marki Audi, 28 – letni mieszkaniec gminy Ryn, jadąc w kierunku Pisza również nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, a następnie dachował. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 28 – letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł

Na szczęście w obu przypadkach nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

podkom. Anna Szypczyńska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec powiatu #1621116 | 83.12.*.* 31 gru 2014 10:55

    dlaczego młody kierowca został ukarany mandatem a starszy nie jakieś znajomości taka sama sytuacja dziwne

    ! - + odpowiedz na ten komentarz