Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Na sportowo przywitają Nowy Rok

2014-12-18 12:00:36 (ost. akt: 2014-12-18 10:12:59)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

Już po raz szósty, w pierwszy dzień Nowego Roku reprezentanci Gminy Orzysz i piłkarze orzyskich Śniardw zmierzą się w Noworocznym Meczu Piłki Nożnej. Jeśli w ostatnich dniach grudnia zima nie obsypie białym puchem, areną zmagań będzie Boisko Orlik.

Tradycja noworocznego piłkarskiego spotkania pomiędzy Śniardwami, a drużyną złożoną z zawodników występujących w orzyskich, amatorskich rozgrywkach ligowych, zapoczątkowana została przed sześcioma laty. Do tej pory trzykrotnie triumf świętowali reprezentanci Gminy Orzysz, zaś dwukrotnie lepsi okazali się zawodnicy Śniardw. Przed rokiem gracze orzyskiego V-ligowca wygrali 13:5, a pierwszą noworoczną bramkę w gminie Orzysz zdobył Adam Sztachański.

Wszystkich mieszkańców, którzy na sportowo chcą uczcić nadejście Nowego Roku i spalić nieco posylwestrowych kalorii zapraszamy do zasilenia szeregów reprezentacji Gminy Orzysz. Tych, którzy pierwszy dzień Nowego Roku wolą spędzić w nieco mniej aktywny sposób zachęcamy natomiast do odwiedzenia Boiska Orlik i kibicowania rywalizującym drużynom. Zaczynamy w samo południe.

Źródło: MOSiR Orzysz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB