środa, 12 maja 2021. Imieniny Dominika, Imeldy, Pankracego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Orzyszu

2014-12-18 15:00:00 (ost. akt: 2014-12-17 11:27:06)

Na terenie gminy Orzysz odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem kolejnego finału jest: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby w Domu Kultury przy ul. Giżyckiej 9 w Orzyszu, został zarejestrowany sztab 23. Finału WOŚP. Na czele sztabu stoi pani Beata Szymankiewicz. Zbiórka będzie miała miejsce 11 stycznia 2015 roku. W tym celu do 12 grudnia br. trwają zapisy dla wolontariuszy, jednak maksymalnie może się zgłosić 50 osób. Uczniowie orzyskich szkół , którzy chcą zostać wolontariuszami powinni zgłosić się do osób odpowiedzialnych za akcję w szkole.
Pracujemy nad programem wydarzeń - jeżeli macie propozycje, które możemy wykorzystać, to prosimy o sygnał. Jak co roku przygotujemy loterię fantową i wystawimy przedmioty na licytację. Już dziś zwracamy się do z prośbą o przekazywanie fantów. Mogą to być gadżety firmowe, bibeloty, ciekawe przedmioty - w zasadzie wszystko- mówi pani Beata Szymankiewicz.
Redakcja Obywatela Orzysza również przyłącza się do tej szczytnej akcji. Na licytację, która odbędzie się podczas najbliższego finału przekazujemy „całą stronę” w gazecie. Osoba lub przedsiębiorstwo, które wygra licytację będzie mogło zamieścić reklamę swojej firmy na łamach naszej gazety na całej stronie.
K.P.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xomi #1629365 | 91.208.*.* 9 sty 2015 08:50

    Pani Beacie już podziękujemy

    ! - + odpowiedz na ten komentarz