Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Orzyszu

2014-12-09 15:14:03 (ost. akt: 2014-12-09 15:21:39)

Na terenie gminy Orzysz odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem kolejnego finału jest: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby w Domu Kultury przy ul. Giżyckiej 9 w Orzyszu, został zarejestrowany sztab 23. Finału WOŚP. Na czele sztabu stoi pani Beata Szymankiewicz. Zbiórka będzie miała miejsce 11 stycznia 2015 roku. W tym celu do 12 grudnia br. trwają zapisy dla wolontariuszy, jednak maksymalnie może się zgłosić 50 osób. Uczniowie orzyskich szkół , którzy chcą zostać wolontariuszami powinni zgłosić się do osób odpowiedzialnych za akcję w szkole.

Pracujemy nad programem wydarzeń  - jeżeli macie propozycje, które możemy wykorzystać, to prosimy o sygnał. Jak co roku przygotujemy loterię fantową i wystawimy przedmioty na licytację. Już dziś zwracamy się do z prośbą o przekazywanie fantów. Mogą to być gadżety firmowe, bibeloty, ciekawe przedmioty - w zasadzie wszystko.Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 grudnia b.r. o godz.15:00 w Domu Kultury  w Orzyszu przy ul. Giżyckiej 9. Liczymy na Ciebie! - mówi pani Beata Szymankiewicz.


K.P.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gdyby w miastach i miasteczkach gdzie WOŚP bę #1602164 | 83.6.*.* 9 gru 2014 16:44

    grał, radni opozycyjni poprosili prezydentów, burmistrzów i wójtów w trybie ustawy o informacji publicznej, ile miasto wydaje na sceny, hale, teatry, artystów, ochronę, transport, wynajęcie, katering (i wszelkie inne koszty), moglibyśmy dokonać szacunków kosztowych związanych z WOŚP. Nie zdziwiłaby mnie kwota większa, niż uzbierana do puszek. Pan Matka Kurka podsunął Owsiakowi lustro pod to miejsce ,gdzie my ludzie ,mamy twarz.O jego akolitach w osobie choćby tego adwokata niech zamilczę , litość mną powoduje ,nie jestem adwokatem!Rada Adwokacka pewnie zmarnuje kolejną okazję,aby zrehabilitować stan adwokacki,zajmujac stanowisko pryncypialne,własciwe wobec tego co ,my widzimy,nad czym bolejemy jako obywatele.Relatywizm państwa tuskoidalnego,szejnfeldziarstwo,sikoryzm ,kidawizm przynosza wstyd i zagłade nawzemu Panstwu..Blagam o odrobinę biektywizmu i uczciwosci ..To jest dziadostwo w klinicznej postaci.Owsiak nie kupił batonika za złotowkę,on skrecił miliony dzieciecych ,ufnych serduszek,moim córeczkom też. W Elblągu nie będzie WOŚP!!! Pierwsze normalne miasto. Brawo!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz