Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

List Prezesa PSL Janusza Piechocińskiego

2014-11-27 11:30:23 (ost. akt: 2014-11-27 08:37:57)
Janusz Piechociński

Janusz Piechociński

Dzięki pracy, zaangażowaniu i poświęceniu Ludowców z wielu części kraju osiągamy najlepszy wynik wyborczy w historii III Rzeczypospolitej. Szczególnie możemy być dumni z rezultatu w wyborach do sejmików wojewódzkich, zwłaszcza u Was na Warmii i Mazurach. 10 radnych w gminie Orzysz, 10 radnych w powiecie, 14 radnych w sejmiku, to wynik fenomenalny. Gratuluję wszystkim tym koleżankom i kolegom, którzy już w pierwszej turze zostali wybrani na wójtów i burmistrzów. Dziękujemy, i za ten wspaniały sukces, w który tylko my wierzyliśmy. I za to, że zagłosowaliście na ugrupowanie twórczego działania i współpracy.

Wybory jednak jeszcze się nie skończyły. W dniu 30 listopada br. odbędzie się druga tura. Kilkaset naszych Koleżanek i Kolegów - kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie kontynuowało rywalizację o objęcie funkcji wójta, burmistrza lub prezydenta. Dlatego proszę Was o aktywne wsparcie naszych kandydatów, w czasie trwającej kampanii wyborczej. Również tutaj w Orzyszu odbędzie się II tura. Startuje w niej wielki PSL-owiec i mój przyjaciel Zbigniew Włodkowski. Konkuruje z Janem Aleszczykiem, z którym jeszcze niedawno razem współtworzyliśmy naszą partię. Zostaliśmy jednak przez Jana zdradzeni. Przedłożył on dobro swoje nad dobro ugrupowania i zespołu, który chce zmieniać gminę Orzysz. Szkoda, że tak się stało, szkoda że nas kolego Janie porzuciłeś. Przykro nam bardzo, bo zawsze staraliśmy się Tobie pomagać. Zawsze mogłeś na nas liczyć. Jednak w chwili próby okazało się, że my nie możemy liczyć na Ciebie. To strasznie boli, kiedy człowiek, którego uważasz za przyjaciela, potraktuje naszą przyjaźń tak okrutnie. Niestety takie też jest życie.

Kochani mieszkańcy gminy Orzysz. Jeśli leży Wam na sercu dobro i lepsza przyszłość w gminie Orzysz, zagłosujcie na Zbyszka Włodkowskiego. Sprawdził się jako poseł i wiceminister edukacji. Będzie Waszym dobrym burmistrzem, bo jest dobrym człowiekiem.

Z ludowym pozdrowieniem Janusz Piechociński – prezes PSL


Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Warter #1580189 | 88.156.*.* 27 lis 2014 13:36

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Wstyd panie Aleszczyk