środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

List Prezesa Zarządu MG PSL w Orzyszu

2014-11-27 10:00:39 (ost. akt: 2014-11-27 08:15:25)

Szanowni Państwo!
Chciałbym bardzo podziękować Państwu, za liczny udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Państwa świadomą decyzją i głosami , które zdecydowaliście się skierować na reprezentantów Polskiego Stronnictwa Ludowego, w każdym z trzech okręgów w powicie piskim, uzyskaliśmy największe poparcie wśród wszystkich startujących w tegorocznych wyborach partii politycznych i komitetów wyborczych.

Ponad 33% głosów oddanych w wyborach do rady powiatu na przedstawicieli PSL, jest dla nas największym wyrazem sympatii i zaufania z Państwa strony oraz przede wszystkim motywacją do dalszej pracy. Również wyniki wyborów do Sejmiku Województwa pokazały, jakim poparciem i zaufaniem cieszy się Polskie Stronnictwo Ludowe i ludzie, którzy stanowią wizytówkę naszego ugrupowania. Dzięki Państwa głosom udało nam się zdobyć 10 mandatów do Rady Powiatu Piskiego oraz w Radzie Miasta Orzysz będzie zasiadać 10 przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Państwa cenne głosy są dla nas potwierdzeniem tego, że wyznaczony przez PSL kierunek rozwoju naszego regionu jest kierunkiem dobrym, niosącym pozytywne zmiany w naszym otoczeniu.

Wiem, że najbliższe cztery lata będą dla nas czasem wytężonej, ciężkiej pracy i wierzę, że kolejnymi sukcesami na rzecz i dla dobra naszej społeczności, spłacimy tym samym dług zaufania, jakim nas Państwo obdarzyliście.

Nawiązując do moich słów w trakcie minionej kampanii wyborczej, dziękuję, że oddaliście Państwo nasz region w dobre, pracowite ręce!

Drodzy Wyborcy
Pozostała nam jeszcze druga tura wyborów na stanowisko burmistrza w Orzyszu. Bardzo proszę o poparcie kandydata PSL Zbigniewa Włodkowskiego. Razem z nim ciężko od lat pracujemy, aby PSL osiągało takie wyniki, jak mój w wyborach do rady powiatu. Wierzę mocno, że ten wynik uda się powtórzyć 30 listopada podczas głosowania w II turze wyborów. Jeśli tak się stanie to PSL udowodni, że najbliższe 4 lata będą obfitowały w działania wspomagające rozwój naszego miasta i gminy. Wszyscy jesteśmy nastawieni na ciężką pracę i współdziałanie dla dobra naszej gminy. Zbigniew Włodkowski, nasz kandydat, jest trwałym gwarantem osiągnięcia przez nas wszystkich sukcesu. Bądźmy razem 30 listopada i zagłosujmy na Zbigniewa Włodkowskiego.
Marek Wysocki

Prezes Zarządu MG PSL w Orzyszu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Marek Wysocki

Ocena: - (brak głosów)

Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maria #1582266 | 31.182.*.* 28 lis 2014 08:45

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Brawo Marku!Życzymy powodzenia Zbyszkowi!

  2. Jarek #1580393 | 212.244.*.* 27 lis 2014 15:07

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. W pełni popieram głosujmy na człowieka wykształconego mającego duże możliwości.