Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Zgłoś drużynę do ligi halowej!

2014-11-20 17:00:32 (ost. akt: 2014-11-20 13:47:35)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu rozpoczął zapisy do udziału w kolejnej edycji Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zespoły można zgłaszać w biurze MOSiR, osobiście lub telefonicznie pod nr 87 423 01 86 lub wysyłając e-mail na adres mosir@orzysz.pl.

W tegorocznych rozgrywkach zespoły będą miały możliwość zgłoszenia maksymalnie dwóch zawodników zrzeszonych, czyli takich, którzy wystąpili w spotkaniu ligowym lub pucharowym w drużynie seniorów w sezonie 2014/2015 na szczeblu IV lub wyższej ligi.
Oprócz terminowego zgłoszenia (zapisy potrwają do poniedziałku 24 listopada) zespoły będą musiały dokonać także opłaty wpisowej. W tym roku wynosi ona 300 zł. W zamian drużyny powalczą o premie pieniężne, które trafią do trzech najlepszych ekip, a dodatkowymi nagrodami będą puchary oraz wyróżnienia indywidualne.

Nowością tegorocznych rozgrywek jest Puchar Ligi, czyli jednodniowy turniej, rozgrywany już po zakończeniu wszystkich kolejek. W nim także, niezależnie od ligowych rozstrzygnięć, zespoły powalczą o atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy więc do udziału. Gwarantujemy wspaniałą sportową zabawę przez wiele zimowych weekendów.

Źródło: MOSiR Orzysz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB