Czwartek, 24 sierpnia 2017. Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

W Jezioranach zgodnie z planem

2014-11-20 13:35:57 (ost. akt: 2014-11-20 13:38:11)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

Innego rozstrzygnięcia starcia Śniardw z MKS Jeziorany jak wygranej zielono-niebieskich chyba nikt nie zakładał. Orzyszanie zgodnie z przewidywaniami wzbogacili się o trzy punkty, pokonując na wyjeździe najsłabszy zespół gr. V ligi. Podopieczni Pawła Konopki zdobyli w Jezioranach cztery bramki, tracąc jedną.

Wynik spotkania otworzył Karol Szymanowski, a jeszcze przed przerwą prowadzenie Śniardw do dwóch bramek podwyższył Artur Kropiewnicki. Druga połowa niespodziewanie rozpoczęła się od bramki miejscowych, którym prezent sprawił bramkarz Śniardw Patryk Kleczkowski, w prosty sposób przepuszczając niegroźny strzał sprzed pola karnego. O niespodziance nie mogło być jednak mowy. Śniardwy szybko odpowiedziały dwoma trafieniami. W obu przypadkach bramkarza ekipy z Jezioran pokonał Piotr Kowalczyk.
Jesienią zielono-niebieskich czeka jeszcze jedno spotkanie. W sobotę, w przełożonym meczu 12 kolejki, zmierzą się w Ełku z miejscowym Mazurem. Spotkanie pojedynku o godz. 10.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

MKS Jeziorany – Śniardwy Orzysz 1:4 (0:2)
0:1 (16’) Karol Szymanowski, 0:2 (24’) Artur Kropiewnicki, 1:2 (60’) Jacek Szpakowski, 1:3 (63’) Piotr Kowalczyk, 1:4 (81’) Piotr Kowalczyk

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Radosław Laszkowski, Robert Maniurski, Artur Kropiewnicki, Bartosz Tomaszewski – Konrad Olszewski (46’ Łukasz Ormanowski), Jan Sidorowicz (81’ Krzysztof Czaplicki), Karol Szymanowski, Piotr Kowalczyk (84’ Karol Rubin), Adam Marcinkiewicz (78’ Tomasz Jarosz) – Paweł Dymiński oraz Nikodem Kutnik