środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

FOP poparło kandydaturę Włodkowskiego na Burmistrza

2014-11-13 09:56:32 (ost. akt: 2014-11-13 13:50:43)

Autor zdjęcia: A.R.

Forum Orzyskich Przedsiębiorców w ciągu ostatnich kilku dni przeprowadziło konsultacje z kandydatami na burmistrza Orzysza. Celem organizacji spotkań oraz samego powstania Forum jest stworzenie grupy, która będzie partnerem w działaniach dla burmistrza i samorządu. Przedsiębiorcy przedstawiali problemy, z jakimi spotykają się prowadząc małe i średnie firmy oraz proponowali rozwiązania tych problemów.

Każdy z kandydatów na burmistrza Orzysza przedstawił swój program wyborczy, aby przekonać przedsiębiorców do poparcia jego kandydatury. Po pięciu zebraniach Zbigniew Włodkowski okazał się osobą, którą warto obdarzyć zaufaniem. Program wyborczy Zbigniewa Włodkowskiego spośród wszystkich przedstawionych był najbardziej realny do osiągnięcia. Przedsiębiorcy w jego programie znaleźli możliwości rozwoju miasta i przedsiębiorczości. Koncepcja Pana Włodkowskiego gwarantuje powstanie nowych miejsc pracy, które są bardzo ważną kwestią w gminie z tak wysokim poziomem bezrobocia. Realizacja programu rozwoju gminy Orzysz zaproponowana przez Zbigniewa Włodkowskiego jest najbardziej korzystna dla przedsiębiorców i mieszkańców naszego terenu, w związku z tym jego kandydatura wydaje się najbardziej odpowiednia.

Forum Orzyskich Przedsiębiorców zwraca się do pozostałych właścicieli małych i średnich firm o poparcie dla Pana Zbigniewa Włodkowskiego.

M.Ch.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB