Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Komentarz redaktora naczelnego

2014-11-06 13:30:26 (ost. akt: 2014-11-06 11:28:43)

Autor zdjęcia: www.zakumaj.pl

Troszkę poirytowany usiadłem, aby napisać tych kilka słów. Czym poirytowany? Tym, że po raz kolejny słyszę pytanie o to kto finansuje moją gazetę. Po pierwsze ja nikomu nie zaglądam do portfela i nie pytam skąd ma na to, czy na tamto. Skoro jednak budzi to tak wielkie zainteresowanie to informuję, że moje gazety (bo mam 2 swoje i udziały w 11 innych) finansują się z reklam. Nie wszystkie są tak ubogie w reklamy jak Orzysz, więc mogę sobie pozwolić na wydawanie jednej, nie do końca rentownej. Mam nadzieję, że to utnie spekulacje odnośnie pytań, zwłaszcza od tych osób, które za nic nie robienie wzięły tu i tam trochę grosza. Zasadniczo moja prywatna firma wydająca gazetę, nie powinna nikogo interesować, bo jest MOJA i to mój problem, żeby zapłacić pracownikom i opłacić rachunki. Nigdy w życiu nie dostałem niczego za darmo. Jeśli to komuś nie wystarcza to niestety więcej argumentów nie mam. Pytania pojawiające się w związku z zapotrzebowaniem wyborczym były, są i będą. Na ten temat pisze już jednak po raz ostatni. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiałym dla wszystkich językiem i każdy, kto był ciekawy zaspokoił swoje pragnienie posiadania wiedzy w tym temacie. Wszystkim, którzy wróżą koniec gazety z końcem wyborów pragnę powiedzieć, że bardzo się mylą. Mam plany otworzenia kolejnych 4 tytułów i Orzysz na pewno nie zniknie z mapy mojej firmy. Obiecałem mieszkańcom, Czytelnikom, że będziemy tutaj dla nich. Dotrzymam słowa, będziemy! Chyba, że jakieś zdarzenie losowe w tym przeszkodzi, ale z losem się nie negocjuje. Widząc jak wielkie jest zainteresowanie lokalnej społeczności tym, co piszemy w gazecie nie mógłbym tak sobie nagle zapomnieć o Orzyszu. Ta gazeta jest Waszym głosem w Waszych sprawach. Mam nadzieję, że będziemy z sobą nadal i każdego tygodnia będziemy mogli spojrzeć sobie głęboko w oczy.

Robert Kamiński – redaktor naczelny
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (22)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. i #1597062 | 212.244.*.* 5 gru 2014 14:06

  Nie powinien Pan się dziwic, ze ludzie pytają, a tak w ogóle to wie Pan, ze taka działalnośc powinna być jawna i jasna jesli chodzi o finanse..................

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mieszkańcy #1553444 | 94.254.*.* 17 lis 2014 23:06

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Popieramy Pana Redaktora w każdym artykule. Są one rzetelne uczciwe i odzwierciedlają rzeczywistość i niech nie da Pan się nikomu zastraszyć jest Pan wielkim człowiekiem . Będziemy się za Pana modlić,POZDRAWIAMY.Jeszcze jedno,kogo co i za ile to interesuje władzę bo nie wygodne są im Pana artykuły.Trzymamy kciuki za powodzenie tej gazetki.

 3. Orzyszanka #1536179 | 81.15.*.* 7 lis 2014 08:53

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Kogo interesuje: kto, kogo i za ile? a no odpowiem Wam kogo: małych, zakompleksionych z brakiem jakichkolwiek umiejętności ludzi, liczących na ciepłe posadki za "umiejętności na papierze". Pan Robert jest przedsiębiorczy. Nieważne skąd, nie ważne za ile pracuje. Ważne, że sobie pomoże i innym.

 4. Zenon #1535345 | 46.33.*.* 6 lis 2014 14:25

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Prawidlowo ta gazeta musi istniec zeby wyciagac wszystkie WAŁKI radnych i Burmistza !!!!!