Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Policjanci zatrzymali do wytrzeźwienia awanturująca się kobietę

2014-11-03 14:00:03 (ost. akt: 2014-11-03 13:36:33)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Piszu

Funkcjonariusze interweniowali w jednym z piskich mieszkań, gdzie doszło do awantury domowej między małżonkami. Okazało się, że to pijana kobieta wszczęła kłótnię z mężem. W obecności policjantów zachowywała się bardzo agresywnie. W tej sytuacji policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu kobiety do wytrzeźwienia. Rodzinę objęto procedurą „Niebieska Karta”.

W niedzielne popołudnie policjanci zostali wezwani do jednego z piskich bloków, gdzie w mieszkaniu miała miejsce awantura domowa. Na miejscu zastali małżeństwo, które kłóciło się. Funkcjonariusze ustalili, że między kobieta a mężczyzną doszło do utarczek słownych. To właśnie mąż zgłosił na Policję awanturę z pijaną żoną. 46-letnia kobieta rzeczywiście znajdowała się w stanie nietrzeźwości. W obecności policjantów żona wyzywała męża oraz groziła mu pozbawieniem życia. Zachowywała się bardzo agresywnie. W trakcie interwencji kobieta rzucała przedmiotami, jakie znalazła pod ręką. Z uwagi na jej zachowanie na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Lekarz nie stwierdził przesłanek do hospitalizacji kobiety.

46-latkę policjanci zatrzymali do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie, ponieważ swoim zachowaniem stwarzała zagrożenie dla siebie oraz innych domowników. Rodzinę objęto procedurą „Niebieska karta” z uwagi na zjawisko przemocy domowej.

KPP Pisz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB