Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Zamieszania z przełożonym meczem z Mazurem Ełk ciąg dalszy

2014-10-30 15:30:51 (ost. akt: 2014-10-30 15:32:12)

Spotkanie ostatecznie rozpocznie się o godz. 10, a nie jak wcześniej ustalono o godz. 13 (data pozostaje bez zmian). Okazuje się bowiem, że o godz. 13 na stadionie swój mecz rozgrywać będzie inny ełcki klub - Płomień.

Okazuje się także, że jest problem również z najbliższym meczem Śniardw. Zielono-niebiescy spotkanie z Orlętami Reszel mają rozpocząć o godz. 13:30...ale, jak wynika z komunikatu obsady sędziowskiej, o 13 ma się zacząć mecz Ligi Juniorów Młodszych MKS Orzysz-Granica Kętrzyn.

Jest to sytuacja dość dziwna, bowiem MKS Orzysz swój terminarz ustalał gdy rozgrywki "okręgówki" już trwały, a terminy meczów Śniardw były ogólnodostępne. Co więcej MKS Orzysz otrzymał od klubu informacje w jakich terminach Śniardwy korzystają z orzyskiego stadionu.

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Wcześniej przekładany był mecz MKS-u z Vęgorią Węgorzewo, który kolidował ze spotkaniem Śniardw z Pojezierzem Prostki.

Śniardwy, choć nie są stroną w meczu MKS-u z Granicą Kętrzyn wystosowały do związku pismo o przełożenie tego spotkania na godz. 10. Jeśli jednak WMZPN, lub Granica Kętrzyn na to się nie zgodzi, w niedzielę któreś ze spotkań na pewno nie dojdzie do skutku.

źródło: KS Śniardwy Orzysz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB