Wtorek, 17 października 2017. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Rezerwy udanie kończą rundę jesienną

2014-10-31 10:00:00 (ost. akt: 2014-10-30 10:12:16)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

W bardzo dobrych nastrojach rundę jesienną B klasy zakończyli zawodnicy drużyny rezerw Śniardw. Zespół Adama Sztachańskiego w ostatnim spotkaniu przed zimową przerwą w rozgrywkach pokonał przed własną publicznością KS Łabędnik 3:2.

Choć goście przyjechali do Orzysza jako ostatni zespół tabeli, postawili zielono-niebieskim ciężkie warunki. Śniardwy Bomir trzy punkty zdołali zapewnić sobie dopiero w końcowych minutach spotkania. Do 78 minuty przegrywali bowiem 1:2. Najpierw do wyrównania doprowadził Adam Sztachański, trafiając z rzutu karnego, a na osiem minut przed końcem spotkania zwycięstwo gospodarzom zapewnił Adam Wielowiejski. Pierwszą bramkę dla orzyszan, jeszcze w pierwszej części spotkania zdobył Krzysztof Czaplicki, który bramkarza gości zdołał zaskoczyć strzałem z rzutu wolnego.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy Bomir Orzysz – KS Łabędnik 3:2 (1:1)
1:0 (35′) Krzysztof Czaplicki, 1:1 (38′) Andrzej Szubert, 1:2 (59′) Arkadiusz Frączek, 2:2 (78′ k.) Adam Sztachański, 3:2 (81′) Adam Wielowiejski

czerwone kartki – Marcin Broda (76′ Łabędnik), Piotr Urbański (85′ Śniardwy Bomir)

Śniardwy Bomir: Bartłomiej Arnista – Mirosław Grądziel (46′ Radosław Osiecki), Filip Tomaszewski, Maciej Orłowski, Bogdan Golonka (46′ Kamil Radzikowski) – Michał Pyć (46′ Adam Sztachański), Krzysztof Czaplicki, Piotr Urbański, Wojciech Ślęzak, Bartłomiej Kubrowski – Łukasz Duchnowski (46′ Adam Wielowiejski)