środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

NIEPOTRZEBNE ZAMIESZANIE

2014-10-30 16:00:10 (ost. akt: 2014-10-30 09:38:59)
Wicestarosta Marek Wysocki

Wicestarosta Marek Wysocki


Szanowni Państwo,
Nie za wszelką cenę, nie kosztem ważnych dla ludzi symboli i wizerunków , nie kosztem innych, chcę zostać radnym. Na pewno, jako osoba pracowita i uczciwa, której na sercu leży dobro innych, chcę mieć wpływ na życie publiczne. Właśnie dlatego podjąłem się dalszemu kandydowaniu. Prosząc o Państwa głosy, poddałem się tym samym, z wszelką odpowiedzialnością, ocenie mojej osoby.

Jestem przekonany, że to tylko zbieg okoliczności, bezmyślność, a nie świadome działanie osób mi przeciwnych sprawiły o zaistniałej ostatnio sytuacji, stawiając moją osobę w złym świetle. Właśnie dlatego zdecydowałem się zareagować na zaistniałe zdarzenie.

W ostatnich dniach doszła do mnie bowiem wiadomość, że w ulotkę, którą Poczta Polska doręczyła na moje zlecenie, wkładane są inne ulotki. Wielu z Państwa zadało mi pytanie , czy jest to moje celowe zamierzenie, czy utożsamiam się z zawartością tychże materiałów. Niemożliwe jest bym mógł osobiście z każdym z Państwa porozmawiać i odnieść się do zaistniałej sytuacji.
Dlatego też, za pośrednictwem lokalnych mediów, chciałbym uspokoić i przekonać Państwa, że jeżeli chodzi o moją osobę, przekazałem Państwu jedynie moją ulotkę wyborczą. Taka była moja intencja, zamierzenie i takie zlecenie otrzymała Poczta. Na kąśliwe uwagi, które wynikły w tych okolicznościach, a które kierowane są pod moim adresem, odpowiem: cóż, nie sposób jest jak widać uniknąć i takich sytuacji, tym bardziej w gorącym okresie przedwyborczym.
Wierzę w ludzką inteligencję i mądrość ludzi, którymi nie kieruje wykreowana przez innych sensacja, a zdroworozsądkowe podejście do tego typu zdarzeń.

Informuję jednocześnie, że złożyłem za pośrednictwem Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Piszu skargę na działanie Poczty.


Z POWAŻANIEM
MAREK WYSOCKI

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (13)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. vym #1530662 | 81.15.*.* 2 lis 2014 19:30

    Wierze Panie Marku, że obywatele naszego powiatu wiedzą, że to tylko pomyłka poczty. Znam Pana od dawna i wiem ile Pan zrobił dla mieszkańców naszego regionu . Życzę Panu wszystkiego dobrego. Ma Pan mój głos gdyż w pracy Pan widzę efekty.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Wicek #1526930 | 31.1.*.* 30 paź 2014 16:13

    "Jestem przekonany, że to tylko zbieg okoliczności, bezmyślność, a nie świadome działanie osób mi przeciwnych sprawiły o zaistniałej ostatnio sytuacji...",..... a jednak złożyłem skargę !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)