Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Policjanci zatrzymali 25-latka, który groził kobiecie nożem

2014-10-27 09:57:27 (ost. akt: 2014-10-27 09:59:35)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Piscy policjanci interweniowali wobec 25-latka, który w swoim mieszkaniu groził kobiecie nożem. Pokrzywdzona przyszła do niego, jako przedstawicielka firmy udzielającej kredyty, po kolejną ratę pożyczki.

W trakcie, gdy sporządzała dokumenty w pokoju, mężczyzna zaatakował ją, pobił i groził pozbawieniem życia trzymając w ręku nóż. Kobiecie udało się wezwać na pomoc Policję. Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca Pisza, który po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W niedzielne popołudnie oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety, że ta została pobita. Policjanci udali się pod wskazany adres do mieszkania na jednym z osiedli w Piszu. Tam zastali przestraszoną kobietę z zakrwawioną twarzą. Jak się okazało kobieta przyszła do tego mieszkania jako przedstawicielka firmy udzielającej kredyty po kolejną ratę pożyczki. Wcześniej umówiła się telefonicznie na spotkanie z klientem. W mieszkaniu tym była nie po raz pierwszy. Początkowo rozmowa przebiegała spokojnie i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej. W trakcie, gdy sporządzała dokumentację, 25-latek wyszedł z pokoju. Kiedy wrócił uderzył kobietę i groził jej pozbawieniem życia trzymając w ręku nóż. Doszło między nimi do szarpaniny. Gdy kobiecie udało się oswobodzić, zadzwoniła po Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca Pisza w jego mieszkaniu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

asp. szt. Anna Szypczyńska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB