środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Zderzenie osobówki z ciężarówką na K-58

2014-10-23 14:35:02 (ost. akt: 2014-10-24 11:31:31)
Wypadek w Kaliszkach

Wypadek w Kaliszkach

Autor zdjęcia: czytelnik "OO"

W kaliszka na drodze Biała Piska-Pisz zderzyły się samochody. Za zdjęcia dziękujemy czytelnikowi "Obywatela Orzysza"!

Na trasie Pisz-Biała Piska zderzyły się dwa pojazdy. Kierująca samochodem marki Mazda Premacy skręcając z drogi krajowej w lewo nie zachowała należytej ostrożności i wjechała wprost pod nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierująca mazdą ukarana została mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

W czwartek po godz. 14.00 na drodze krajowej między Piszem a Białą Piską, w okolicach miejscowości Kaliszki, doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką. Jak wynika z ustaleń policjantów, jadąca od strony Pisza 47-letnia mieszkanka gminy Ruciane Nida nie zachowała należytej ostrożności skręcając z drogi głównej w lewo. W trakcie wykonywania manewru skrętu, w drogę podporządkowaną, wjechała wprost pod samochód marki Man jadący od strony Białej Piskiej. Kierująca mazdą nie potrafiła wytłumaczyć policjantom, dlaczego nie zauważyła nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówki. Kierowca mana powiedział, że widząc skręcającą mazdę zaczął hamować, jednak siła ciężarówki wiozącej drzewo była tak duża, że pomimo wszystko doszło do zderzenia obu aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kobieta ukarana została mandatem karnym w wysokości 250 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

KPP w Piszu
Wypadek w Kaliszkach
Wypadek w Kaliszkach

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB