Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Orzysz triumfuje

2014-10-16 13:00:36 (ost. akt: 2014-10-16 11:48:58)

Autor zdjęcia: MOSiR Orzysz

W sobotę 11 października na Sali widowiskowo – sportowej w Orzyszu został rozegrany VIII TURNIEJ GMIN POWIATU PISKIEGO.

Na parkiecie zgromadzili się zawodnicy z czterech gmin: Orzysz, Pisz, Ruciane Nida i Biała Piska. Uczestnicy zmagali się w dwunastu konkurencjach, m.in. unihokeju, strzałem do bramki ze slalomem, skoku w dal czy też mało wysiłkowym liczeniem pieniędzy. Mimo przyjaznej atmosfery nie dało się nie zauważyć wielkiej chęci zwycięstwa u każdej z drużyn. Po raz kolejny zostało udowodnione, że kibice stanowią ważną część rywalizacji. Wielki doping ze strony publiczności zdecydowanie pomógł gospodarzom turnieju.

Orzyszanie w tym roku odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w historii tych zawodów. Byli nie do pokonania w trójboju oraz bocci zostawiając konkurentów daleko za sobą. Łącznie drużyna z Orzysza zdobyła 112 pkt i uplasowała się na pierwszym miejscu. Zaraz za nimi z wynikiem 84 pkt znaleźli się zawodnicy z Białej Piskiej. Trzecią lokatę zajęła gmina Pisz. Zeszłoroczni triumfatorzy, gmina Ruciane Nida niestety zajęła ostatnie miejsce.

M.Ch.

Gmina Orzysz: Rafał Gogołowski, Dariusz Klimaszewski, Artur Kosiński, Robert Łatacz, Marek Makarewicz, Andrzej Mandrek, Adam Pogorzelski, Żaneta Makarewicz, Zdzisław Żwańko, Wojciech Górecki, Adam Marcinkiewicz, Iwona Piwko, Wojciech Modzelewski, Tomasz Sulima, Romuald Januszko, Piotr Zimocha, Kamil Jary, Agnieszka Gajewska, Jan Jarząbek, Zbigniew Jasiński, Jerzy Kochanowski, Szymon Ruszczyk, Ewa Kur, Karol Młynarczyk, Michał MakarewiczPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB