Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Pierwsza drużyna podzieliła los rezerw

2014-09-25 16:30:26 (ost. akt: 2014-09-25 15:52:06)

Autor zdjęcia: A.Ch.

Śniardwy nie powtórzą wyczynu z ubiegłych dwóch sezonów i nie zagrają co najmniej w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Orzyszanie tegoroczną przygodę z pucharem zakończyli już po pierwszym meczu przegrywając z IV-ligowym Startem Kozłowo 2:4.
Choć zielono-niebiescy po pierwszej połowie prowadzili po bramce Pawła Dymińskiego, w drugiej części cieszyli się już tylko gracze gości. Po zmianie stron zawodnicy Startu zdołali czterokrotnie pokonać Nikodema Kutnika, decydujące o awansie bramki zdobywając w pięciu ostatnich minutach meczu. Wcześniej po raz drugi na listę strzelców wpisał się Paweł Dymiński, jednak było to wszystko na co tego dnia stać było zielono-niebieskich.

Tym samym podopieczni Pawła Konopki podzielili los zespołu rezerw, który w 1/64 Wojewódzkiego Pucharu Polski uległy Mazurowi Ełk.

Źródło: KS Śniardwy Orzysz

Śniardwy Orzysz – Start Kozłowo 2:4 (1:)
1:0 (25′) Paweł Dymiński, 1:1 (57′) Konrad Majewski, 1:2 (60′) Marcin Nosek, 2:2 (79′) Paweł Dymiński, 2:3 (85′) Sebastian Bietka, 2:4 (90′) Sebastian Bietka