Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Lider ten sam w XI Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej

2014-08-23 10:00:00 (ost. akt: 2014-08-21 15:10:52)

Autor zdjęcia: A.Ch.

We wtorek (12 sierpnia) została rozegrana 8 kolejka XI Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej. Niepokonanym liderem do tej pory jest Bomir, choć 15 Batalion Saperów depcze im po piętach.

Kolejne rozgrywki Orzyskiej Ligi Piłki Nożnej zaskakują nas co rusz. Zawzięta rywalizacja jak i forma strzelecka pokazuje nam jakimi dobrymi zawodnikami są piłkarze. Sześć drużyn walczy o puchar i zdobycie jak najwyższego podium w tych zawodach.

Pierwszy mecz rozpoczął się pomiędzy MONAR Gaudynki i 15 Batalion Saperów. W tak krótkim czasie zawodnicy z Batalionu ostrzelali przeciwników aż 12 bramkami prowadząc do zwycięstwa. Dla MONAR-u udało się zdobyć jedną bramkę przez Pawła Tura. Jest to największy wynik strzelonych bramek w tej Lidze. Zbliżony wynik ukazał się w 6 kolejce, kiedy to Bomir zagrał z MONAR Gaudynki 0:11.

Następne spotkanie rozegrali Bomir i Dekada 70. W zaciętej rywalizacja ciężko było zdobyć jakiekolwiek punkty dla swojej drużyny. Po wielu celnych strzałach udało się wyłonić zwycięzcę. Mecz zakończył się wygraną 4:1 Bomiru z Dekadą 70.

Ostatni mecz rozegrali Gaudynki i KS Afera Cierzpięty. O dziwo po wielu porażkach KS Afera Cierzpięty ostatnie spotkanie wygrała z wynikiem 3:1. Jakub Nikiel zapewnił zwycięstwo Cierzpiętom.

Ostatnia kolejka, która rozegra się i wyłoni zwycięzcę odbędzie się we wtorek 26 sierpnia o godzinie 19:00 na boisku Orlik. Czy Bomir zwycięży? Czy 15 Batalion Saperów przegoni Bomir? Tego wszystkiego dowiecie się już jutro!

A.Ch.

Najlepsi strzelcy 8 kolejki:
14 - Adam Sztachański (Bomir)
10 - Artur Kropiewnicki (Bomir)
9 - Adam Marcinkiewicz (15 Batalion Saperów)
8 - Jakub Nikiel (KS Afera Cierzpięty)
7 - Piotr Kowalczyk (Bomir), Arkadiusz Osiecki (Gaudynki), Wojciech Ślęzak (15 Batalion Saperów)

Żółte kartki:
2 - Mateusz Karwowski (KS Afera Cierzpięty)
1 - Jakub Nikiel (KS Afera Cierzpięty), Kamil Dubliński (Gaudynki), Adam Pogorzelski (Dekada 70), Arkadiusz Osiecki (Gaudynki), Krzysztof Kozicki (Dekada 70)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB