Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Rezerwy Śniardw sparing rozegrały między sobą

2014-08-15 13:00:00 (ost. akt: 2014-08-14 09:19:30)

Autor zdjęcia: A.Ch.

W sobotę (9 sierpnia) na Stadionie Miejskim w Orzyszu nie został rozegrany sparing pomiędzy Śniardwy Bomir, a MKS Ruciane-Nida.


Zaplanowany na sobotę mecz, w którym Śniardwy Bomir miały zmierzyć się z MKS Ruciane-Nida, nie doszedł do skutku. Goście odwołali spotkanie ze względu na problemy z zebraniem składu.

Gospodarze byli zawiedzeni, że ich spotkanie się nie odbyło. Dzięki zaistniałej sytuacji Śniardwy Bomir rozegrały mecz wewnętrzy. W drużynie Adama Sztachańskiego do dyspozycji było 22 zawodników.

W sparingu stworzyli dwie drużyny jedenastoosobowe. Mecz zapowiadał się dość interesująco. Mogliśmy zobaczyć wszystkich zawodników w jakiej są formie oraz jak radzą sobie z trudnościami.

W spotkaniu sparingowym zwyciężył II zespół, trafieniami Jacka Szulca oraz Jacka Modzelewskiego. I zespołowi również udało się zdobyć bramkę przez rzut wolny Adama Sztachańskiego. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

A.Ch.

I zespół: Ryszard Lisowski – Krzysztof Ogórek, Hubert Lotko, Maciej Orłowski, Radosław Osiecki, Kamil Dubliński, Piotr Urbański, Wojciech Ślęzak, Adam Sztachański, Łukasz Duchnowski, Adam Wielowiejski

II zespół: Adrian Kobryński – Jacek Modzelewski, Kamil Radzikowski, Bogdan Golonka, Kamil Konert, Michał Pyć, Adam Rusielewicz, Marcin Zych, Jacek Szulc, Jarosław Gacioch, Łukasz Nikołajuk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB