Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

SONDA ULICZNA

2014-08-02 15:00:00 (ost. akt: 2014-07-31 12:42:19)

Czy w Orzyszu można miło spędzić wakacje?

Maciej i Katarzyna (Warszawa):
Oczywiście, że jest co robić latem w Orzyszu. Są czyste jeziora i lasy. Otacza nas piękna przyroda. Nie przeszkadza nam, że jest trochę mało imprez. Nie oczekujemy jakieś specjalnej rozrywki. Wystarczy nam jezioro. Żałujemy jedynie tego, że Pani w bibliotece nie wypożycza książek nie mieszkańcom gminy. Może warto by było zrobić jakąś czytelnie lub wypożyczalnie dla turystów. Nie jesteśmy tu zameldowani, nie mamy adresu bo jesteśmy nad jeziorem na działce i nie możemy wypożyczyć książek dla dzieci.Jarosław Dardziński z dziećmi (Podkowa Leśna):
Można w Orzyszu spędzić miło wakacje. Są różne atrakcje, jezioro, jest gdzie pospacerować. Podoba nam się miasto. Jedynie czego brakuje to dużego placu zabaw dla dzieci. Takiego z prawdziwego zdarzenia. Jestem z dziećmi a im właśnie tego najbardziej potrzeba w takich miasteczkach. Ja osobiście nie narzekam, przyjeżdżam tutaj od lat i mi się naprawdę podoba.Janina Olender (Orzysz): Naprawdę można fajnie spędzić wakacje w Orzyszu. Jest dużo jezior, czysta plaża. To czego brakuje to najlepiej wiedzą młodzi ludzie, to oni nie mają gdzie chodzić wieczorami. Mnie jedynie szkoda Ogródka Jordanowskiego. Dla moich wnuczek nie ma w ogóle żadnych zabaw. Co to jest dwie marne huśtawki. Powinien być duży porządny plac zabaw. Taki z prawdziwego zdarzenia. Dużo różnych zabawek na których dzieci mogły by się bezpiecznie pobawić.


Danuta (Orzysz): Moim zdaniem w Orzyszu się nic nie dzieje. Współczuje tym dzieciom, które nigdzie nie wyjeżdżają i muszą tutaj spędzić całe wakacje. Wieczorami widać jak niektórzy młodzi ludzie przesiadują albo na „rogatkach” albo na rampie kolejowej. I co to za rozrywka, nic dziwnego, że potem przychodzą im jakieś głupie pomysły do głowy.


Mariusz (Orzysz): Nie wiem po co ci ludzie przyjeżdżają do Orzysza na wakacje, przecież tutaj się nic nie dzieje. Nie ma gdzie wieczorem wyjąć na miasto. Zresztą w ciągu dnia też nie ma gdzie iść. Jedynie plaża miejska na której co jakiś czas odbywają się turnieje siatkarskie. Można pograć w siatkę a potem prosto do wody się ochłodzić.


Katarzyna (Gdynia): Pochodzę z Gdynie i tam faktycznie więcej się dzieje latem, ale to z pewnością dlatego, że jest to większe miasto. Całe lato tętni życiem, na ulicach jest pełno ludzi i w ogóle jest weselej. Ja osobiście szukam ciszy i spokoju i dlatego wolę przyjechać do Orzysza do siostry. Jeżeli ktoś chce cało nocnych imprez i głośniej muzyki powinien wybrać się do nadmorskich kurortów a jeżeli ktoś chcę naprawdę odpocząć i się zrelaksować zdecydowanie polecam Orzysz.


Adam (Łódź): W samym Orzyszu faktycznie niewiele się dzieje. Przyjeżdżam tutaj tylko po zakupy. Wynajmuje razem z rodziną domek nad jeziorem i tam faktycznie jest fajnie. Mieszkamy nad wodą i moje dzieci naprawdę mają frajdę. Jest plaża, ciepła, płytka woda, czego chcieć więcej. Cały teren jest ogrodzony, nikt obcy nie wejdzie na działkę. W Orzyszu brakuje jakiś rozrywek. Szkoda, że nie ma gdzie potańczyć albo się zabawić. Nie ma kina ani placu zabaw dla dzieci. Nie wiem co tutaj można robić. Myślę, że w okolicach Orzysza więcej się dzieje niż w samym mieście. Byliśmy kiedyś w Ogródku na koncercie i też było bardzo miło. Przyjeżdżają tam bardzo znani artyści i dają koncerty za nie za duże pieniądze.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB